رده بندی جهانی تنیس روی میز منتشر شده
تاریخ: ۱۳:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
ارتقاء رنکینگ برادران عالمیان/نوشاد :هیچ تقدیری از سوی مسئولان مازندران نشد!

ملی پوشان تنیس روی نیز در جدیدترین رنکینگ جهانی صعود خیره کننده‌ای داشتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی تنیس روی میز منتشر شد که در آن ملی پوان کشورمان صعود خوب و چشمگیری داشتند.

نیما عالمیان که در رده ۸۴ حضور داشت موفق به رده ۶۵ برسد و نوشاد عالمیان نیز با درخشش در بازی‌های آسیایی از رتبه ۹۴ به ۷۳ رسید.

میعاد لطفی با صعود ۹ پله‌ای در رده ۲۴۱ ایستاد و افشین نوروزی کاپیتان تیم ملی نیز از رتبه ۲۷۹ به رده ۲۴۸ رسید.

امین احمدیان هم که باید تا چند وقت دیگر در المپیک جوانان حاضر شود با دو پله صعود در رده ۲۸۳ جای گرفت.

در بخش بانوان نیز صعودها خیره کننده بود. ندا شهسواری کاپیتان تیم ملی بانوان که ماه قبل در رده ۲۵۱ قرار داشت به رده ۱۷۸ رسید و مهشید اشتری نیز با ۷۵ پله صعود جایکاه ۱۸۵ را از آن خود کرد.

مریم صامت دیگر ملی پوش کشورمان اما با سقوط ۱۰ پله‌ای مواجه شده و در رده ۳۵۵ ایستاده است و صبا صفری با صعود ۳۱ پله‌ای در رده ۵۵۳ قرار گرفت.

 

نوشاد عالمیان: نیم فصل لژیونر می‌شوم/ هیچ تقدیری از سوی مسئولان مازندران نشد

مدال آور بازی‌های‌ آسیایی تنیس روی میز گفت: به احتمال زیاد نیم فصل لژیونر می‌شوم و در اروپا بازی خواهم کرد.

نوشاد عالمیان در گفت‌وگویی در مورد وضعیتش پس از بازی‌های آسیایی اظهارداشت: مدتی به استراحت پرداختم اما دوباره تمریناتم را شروع کردم و برای مسابقات آتی خودم را آماده می‌کنم. شدیداً به دنبال حضور در لیگ‌های اروپایی هستم و به احتمال زیاد نیم‌فصل کار انتقالم صورت می‌گیرد.

وی گفت: با ۲-۳ باشگاه در حال مذاکره هستیم. در حال حاضر این صحبت‌ها ادامه دارد و به احتمال زیاد همه چیز نهایی خواهد شد تا بتوانم من هم همانند نیما در اروپا بازی کنم و لژیونر شوم.

وی در مورد وضعیت باشگاهی در ایران گفت: با توجه به شرایط اقتصادی که وجود دارد سخت شده است و تیم‌ها شاید نتوانند آنطور که باید هزینه کنند، یکی دو تیم مانند پتروشیمی و دانشگاه آزاد هستند که می‌توانند نسبت به سایر تیم‌ها با شرایط بهتری ادامه دهند.

دارنده مدال آسیایی پینگ پنگ در مورد شرایط نیما برادرش در لیگ فرانسه گفت: نیما شرایط خوبی دارد و در یکی از باشگاه‌های خوب فرانسه حضور پیدا کرده است، هفته گذشته نیز توانستند قهرمان فصل گذشته فرانسه را شکست دهند و با توجه به رنکینگی که دارد نفر اول تیمش است.

عالمیان در مورد اینکه آیا پس از بازگشت تقدیر از سوی مسئولان استانی مازندران از وی صورت گرفت یا خیر، گفت: هیچ تقدیری صورت نگرفت و تنها یک استقبال معمولی بود. واقعاً این وضعیت نمی‌گویم ما را از ورزش دلسرد می‌کند بلکه ناراحت می‌کند. امیدوارم توجه بیشتری به ورزش و مدال‌آوران کنند.

پاسخی بگذارید