تاریخ: ۱۰:۳۴ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۴
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان اعتقاد دارد این تیم راه سختی برای راهیابی به دیدار فینال مسابقات جام جهانی ۲۰۱۵ پرتغال دارد.   به گزارش “مازنداسپرت” و به نقل از تسنیم امیرحسین اکبری در مورد دیدار فردا شب تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان مقابل تاهیتی در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی اظهار داشت: […]

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان اعتقاد دارد این تیم راه سختی برای راهیابی به دیدار فینال مسابقات جام جهانی ۲۰۱۵ پرتغال دارد.

 

به گزارش “مازنداسپرت” و به نقل از تسنیم امیرحسین اکبری در مورد دیدار فردا شب تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان مقابل تاهیتی در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی اظهار داشت: تاهیتی تیم قدرتمندی است که در دوره گذشته جام جهانی به مقام چهارم رسیده. این تیم توانست روسیه را شکست بدهد اما ما هم ایران هستیم و برای پیروزی به میدان می‌رویم.

وی ادامه داد: وقتی شما در مسابقاتی مانند جام جهانی حضور دارید مطمئناً هیچ حریف ساده‌ای مقابل‌تان قرار نمی‌گیرد، این یعنی بازی فردا شب ما با تاهیتی بسیار دشوار است و از پیش برنده نیستیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کند تیم کشورمان بتواند به فینال جام جهانی صعود کند، گفت: با توجه به قرعه‌ای که نصیب ما شده کار سختی برای فینالیست شدن داریم، اما تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا بتوانیم به این افتخار دست پیدا کنیم.

اکبری در خاتمه تصریح کرد: شاید خیلی‌ها پیش از جام جهانی فکر می‌کردند از گروه‌مان صعود نمی‌کنیم اما ما پیش از این هم نشان داده‌ایم که در سطح جهانی تیم خوب و قدرتمندی هستیم.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید