تاریخ: ۵:۱۴ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
نام نویسنده: sobhan

مدیران تلویزیون دیدند؟/تقابل عادل رامبد با هیجان بازی ایران و استرالیا ورزش > فوتبال ملی – این یک بازی برد- برد بود، برای عادل فردوسی پور و برای رامبد جوان. هر دو در یک مصاف دوستانه و زیبا که تصویری مثل بازی ایران و استرالیا را ایجاد کرده بودند. به گزارش مازند اسپرت ، شاید این یکی […]

مدیران تلویزیون دیدند؟/تقابل عادل رامبد با هیجان بازی ایران و استرالیا

ورزش > فوتبال ملی – این یک بازی برد- برد بود، برای عادل فردوسی پور و برای رامبد جوان. هر دو در یک مصاف دوستانه و زیبا که تصویری مثل بازی ایران و استرالیا را ایجاد کرده بودند.

به گزارش مازند اسپرت ، شاید این یکی از نادرترین اتفاقات تلویزیون بود. مثل پخش کردن سریال اوشین در دهه ۶۰ یا اصلا مثل بازی ایران و استرالیا . ۱۲۰ دقیقه برنامه و یک سکوت مطلق. جامعه آماری کلیک های سایت است. میزان ترافیک روی سایت. خندوانه و عادل فردوسی پور ، هر دو کلیدواژه هایی پرکلیک هستند که از لحظه انتشار ، اخبارشان همیشه با سیری صعودی دیده می شوند اما این بار انگار شرایط فرق داشت. شده بود مثل بازی ایران و استرالیا . سکوت مطلق همه جا را گرفته بود. مثل ده دقیقه پایانی آن بازی. انگار همه می خواستند روایت اصلی را ببینند. چیا فوادی سردبیر سایت ۹۰ که همزمان داشت این برنامه را پوشش می داد از این کاهش یکباره مخاطب می گفت و البته خیلی از سایت های ورزشی دیگر . از فارس تا بانک ورزش. همه نشسته بودند تا ببینند سوپراستار ۱۷ سال گذشته تلویزیون در برابر برنامه دوست داشتنی نوظهور چه می گوید. عادل از همان ابتدا سعی کرد خودش باشد و کسی که دقایق اول را دیده بود ، اصلا نمی توانست کانال را عوض کند. این حقیقتی است که شاید باید مدیران تلویزیون در یاد داشته باشند. تکنیک حقیقت گویی و تمایل مخاطب به دیدن برنامه های صادقانه، مردمی و بدون اغراق!

پاسخی بگذارید