تاریخ: ۵:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
نام نویسنده: sobhan

راز جاودانگی ۹۰ را فردوسی پور به رامبد جوان گفت ورزش > لیگ برتر – عادل دوست داشتنی فوتبال به خندوانه آمد یک برنامه فوق العاده را رقم زد.   به گزارش مازند اسپرت ،  عادل فردوسی پور که بالاخره امشب پس از مدت ها در خندوانه مهمان رامبد جوان بود، کلی خنده و انرژی خوب به […]

راز جاودانگی ۹۰ را فردوسی پور به رامبد جوان گفت

ورزش > لیگ برتر – عادل دوست داشتنی فوتبال به خندوانه آمد یک برنامه فوق العاده را رقم زد.
 

به گزارش مازند اسپرت ،  عادل فردوسی پور که بالاخره امشب پس از مدت ها در خندوانه مهمان رامبد جوان بود، کلی خنده و انرژی خوب به خانه های مردم فرستاد. فردوسی پور خیلی درباره زندگی خود و برنامه نود صحبت کرد. همه می دانستند ولی امشب از زبان خود عادل شنیدند که او دیوانه است. دیوانه فوتبال. فردوسی پور با فوتبال زندگی می کند. خیلی جالب بود بود که او می گفت حتی خواب هایی که می بیند هم مربوط به فوتبال است. مثلا دیدن سامی هوپیا در خواب که از او به خاطر تلفظ دقیق اسمش تشکر کرده بود! یا در خواب دیده بود که با مورگان اشنایدرلین، هافبک منچستر یونایتد کری پنالتی زنی دارد!

اگر تا به حال فقط دوشنبه شب ها چند ساعت می نشستید پای برنامه ۹۰ و آن را تماشا می کردید، از الان به بعد هنگام تماشای این برنامه باید به یاد بیاورید که او چقدر برای این برنامه زحمت می کشد. فردوسی پور از این گفت که همه زندگی خود را پای فوتبال و برنامه ۹۰ گذاشته است و اصلا هم از این پشیمان نیست. روز های هفته برای عادل خیلی شلوغ و پر ترافیک می گذرد. او سه شنبه و بعد از ۹۰ به دانشگاه شریف می رود و برای دانشجویان مهندسی صنایع، زبان تخصصی تدریس می کند. چهار شنبه های او کمی خلوت تر است و به مراتب قابل تحمل تر. اما او پنجشنبه، جمعه، شنبه و یک شنبه به شدت مشغول است. مشغول آماده کردن برنامه ای برای مردم. این روز ها برای عادل انقدر شلوغ می گذرد که به گفته خودش همزمان با ۳ تلویزیون بازی های لیگ را تماشا می کند و با رادیو هم یکی از بازی های دیگر را دنبال می کند! دوشنبه ها هم که کلا به پای برنامه نود می گذرد. این داستان کل هفته فردوسی پور است. هفته ای که برای او با فوتبال شروع می شود و با فوتبال تمام می شود.

پاسخی بگذارید