تاریخ: ۴:۳۳ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
نام نویسنده: sobhan

هیئت هندبال اصفهان در دیدار نهایی نخستین دوره مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی نوجوانان کشور با پیروزی بر بی‌سان دولت‌آباد به مقام قهرمانی رسید و نماینده مازندران نیز سوم شد.   به گزارش مازند اسپرت ، نخستین دوره مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی نوجوانان کشور که از روز گذشته در سواحل فرح‌آباد ساری آغاز شد، امشب با […]

handbaaalllهیئت هندبال اصفهان در دیدار نهایی نخستین دوره مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی نوجوانان کشور با پیروزی بر بی‌سان دولت‌آباد به مقام قهرمانی رسید و نماینده مازندران نیز سوم شد.

 

به گزارش مازند اسپرت ، نخستین دوره مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی نوجوانان کشور که از روز گذشته در سواحل فرح‌آباد ساری آغاز شد، امشب با برگزاری دیدار نهایی پایان یافت.

در دیدار فینال این مسابقات دو تیم هم‌استانی هیئت هندبال اصفهان و بی‌سان دولت‌آباد با یکدیگر روبرو شدند که اصفهانی‌ها با نتیجه دو بر صفر پیروز میدان شده و جشن قهرمانی گرفتند.

در دیدار رده‌بندی نیز نماینده مازندران در دیدار نزدیک و نفس‌گیر در ضربات پنالتی با نتیجه دو بر یک از سد هیئت هندبال بوشهر گذشت و رده سوم را از آن خود کرد.

در پایان این مسابقات هیئت هندبال اصفهان به مقام قهرمانی رسید، بی‌سان دولت‌آباد اصفهان نائب قهرمان شده و تیم‌های رستوران حاج‌حسن ساری و هیئت هندبال بوشهر به ترتیب سوم و چهارم شدند.

به گزارش مازند اسپرت ، در نخستین دوره مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی نوجوانان کشور چهار تیم رستوران حاج‌حسن ساری، هیئت هندبال اصفهان، هیئت هندبال بوشهر و بی‌سان دولت‌آباد با یکدیگر رقابت کردند.

این دوره از مسابقات با یاد و خاطره جان‌باختگان حادثه منا به‌مدت دو روز در سواحل فرح‌آباد ساری دنبال شد.

 

پاسخی بگذارید