تاریخ: ۱۰:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۴
نام نویسنده: sobhan

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان می‌گوید که رسیدن به فینال جام جهانی ۲۰۱۵ پرتغال غیرممکن نیست اما ابتدا باید به بازی با تاهیتی فکر کرد.   به گزارش “مازنداسپرت” و به نقل از تسنیم عباس هاشم‌پور در خصوص پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی مقابل مکزیک که منجر به صعود این تیم به مرحله یک […]

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان می‌گوید که رسیدن به فینال جام جهانی ۲۰۱۵ پرتغال غیرممکن نیست اما ابتدا باید به بازی با تاهیتی فکر کرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت” و به نقل از تسنیم عباس هاشم‌پور در خصوص پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی مقابل مکزیک که منجر به صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۵ پرتغال شد، اظهار داشت: همه می‌دانند ما در سخت‌ترین گروه جام جهانی قرار داشتیم که نام آن را هم گروه مرگ گذاشته بودند. توانستیم با همکاری خوب بچه‌ها و با دو برد شیرین مقابل اسپانیا و مکزیک به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی صعود کنیم و اکنون شرایط بسیار خوبی داریم.

وی با اشاره به رویارویی ایران مقابل تاهیتی در مرحله بعدی مسابقات گفت: تاهیتی جزو تیم‌های خوب جام جهانی است و در دوره قبلی جام جهانی در سال ۲۰۱۳ چهارم جهان شده است. در این دوره هم جزو قدرتمندترین تیم‌هاست و توانست روسیه را شکست دهد. تاهیتی در فوتبال ساحلی تاکتیک‌های بسیار خوبی دارد و شکست دادن این تیم کار سختی است اما باید تلاش کنیم برای اولین بار به جمع چهار تیم برتر جام جهانی راه پیدا کنیم.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با تمجید از بازیکنان تیمش افزود: بازیکنان ایران این توانایی را دارند که به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کنند و همه یکدل شده‌اند تا به این موفقیت برسیم.

هاشم‌پور در پاسخ به این سؤال که تیم ملی فوتبال ساحلی ایران چقدر شانس صعود به فینال مسابقات را دارد، خاطرنشان کرد: هیچ‌چیز غیرممکن نیست. تاهیتی تیم قدرتمندی است اما اگر از سد این تیم بگذریم، در مرحله بعدی باید به مصاف ایتالیا یا ژاپن برویم. دیدار با این تیم‌ها به مراتب راحت‌تر از بازی با تاهیتی است اما قبل از هر چیز باید به این مرحله و صعود به جمع چهار تیم فکر کنیم.

وی در پایان با اشاره به بازتاب توافق هسته‌ای ایران با کشورهای ۱+۵ گفت: تمام تیم ما از این موفقیت خوشحال هستند و تیم‌های دیگری هم که اینجا حضور دارند، بابت این پیروزی به ما تبریک گفتند. همه به سرعت در جریان نتیجه مذاکرات قرار گرفتند و رسانه‌های پرتغالی هم به این موضوع پرداختند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید