تاریخ: ۱۵:۰۴ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

اتلتیکو مادرید فردا در سانتیاگو برنابئو میهمان رئال در دربی ال مادریلنیو است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

آخرین مصاف دو تیم در سوپرکاپ اروپا بود که اتلتیکو ۴-۲ پیروز شد. دو تیم در شرایطی متفاوت به این بازی رسیده اند. اتلتیکو با زدن سه گل به اوئسکا به رئال رسیده و برعکس کهکشانی ها چهارشنبه شب ۳-۰ در زمین سویا شکست خوردند.

 

 

 

 

سیمئونه، سرمربی اتلتیکو در مورد وضعیت رئال گفت:« رئال را بر اساس آخرین مصافش قضاوت نمی کنم. آنها به سویا باختند و یک نیمه اول بد را پشت سر گذاشتند. سویا تیم بزرگی است و این روزها در شرایط خوبی به سر می برد و شکست رئال برابر این تیم نمی تواند خیلی چیز عجیبی تلقی شود.

رئال با آسنسیو و بیل در کناره ها بسیار خطرناک است و آنها به خوبی از حمایت کروس، مودریچ و راموس برخوردار هستند. در میانه زمین فکر می کنم سبایوس جانشین بسیار خوبی برای ایسکو خواهد بود. رئال مثل همیشه تیمی با شخصیت و قدرتمند است و فردا برابر یکی از بهترین های دنیا بازی خواهیم کرد.»

 

دربی بدون رونالدو:« دربی همیشه یک بازی خاص است. رئال به خوبی با جدایی رونالدو کنار آمده و به غیر از بازی با سویا، در دیگر بازی ها قدرتمندانه کار کرده است. در دربی کنترل هیجان و استرس نقش مهمی خواهد داشت. دربی بازیکنانی را می طلبد که مردانه بجنگند و حس مسئولیت پذیری داشته باشند. در هر دو تیم به اندازه کافی چنین بازیکنانی وجود دارند.»

 

گریزمان و کاستا:« وقتی تیم شرایط بهتری پیدا کند و روی دور برد بیفتد، بازیکنان نیز به صورت انفرادی پیشرفت خواهند کرد. گریزمان هم به همچنین. غیر ممکن است یک بازیکن بزرگ در یک تیم بد بتواند حداکثر کارایی خود را داشته باشد. فردا مثل همیشه برابر رئال بازی سختی خواهیم داشت و به درخشش گریزمان نیاز داریم.

کاستا هم این روزها در فرم فوق العاده ای به سر می برد. برابر اوئسکا او نیمه اول بسیار خوبی داشت و نمایشی عالی ارائه داد. از لحاظ ذهنی و بدنی در بهترین شرایط قرار دارد و مطمئنم که روز دربی خواهد درخشید.»

پاسخی بگذارید