تاریخ: ۱۴:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ستاره اسپانیایی در آستانه رویارویی با قهرمان ایران در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا درخشش فوق العاده ای در لیگ ستارگان داشت تا آمادگی بالای خود را به رخ بکشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

رقابت های هفته هفتم لیگ ستارگان در شرایطی با جدال السد – القطر پیگیری شد که رقیب پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با درخشش فوق العاده ستاره های خارجی خود از جمله مهندس اسپانیایی به بردی پرگل و مقتدرانه دست یافت.

برد ۵-۱ السد مقابل القطر در حالی ثبت شد که ژاوی هرناندز کاپیتان اسپانیایی این تیم باز هم مرد اول زمین بود. ستاره سابق بارسلونا و تیم ملی اسپانیا با زدن یک گل دیدنی از روی ضربه ایستگاهی همچنان هنرهای فردی خود را به رخ کشید ضمن این که با دادن دو پاس گل مرد اول السدی ها مقابل حریف بود.

ژاوی که حضورش در میانه میدان السد باعث شد تا این تیم نمایشی متفاوت برابر همه رقبا ارائه بدهد در شرایطی مقابل القطر درخشید که تا چند شب دیگر باید باز هم مقابل یکی از تیم های پرطرفدار ایرانی به میدان برود. مهندس اسپانیایی که چند روز قبل زمینه برد هم تیمی های خود برابر استقلال را فراهم کرد حالا باید مقابل پرسپولیس به میدان برود از همین رو با نمایش شب گذشته خط و نشانی برای سرخپوشان پایتخت و برانکو ایوانکوویچ کشید که فکری اساسی برای مهار او به عنوان قلب متحرک السد بیاندیشند.

 

 

پاسخی بگذارید