تاریخ: ۱۹:۱۶ :: ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
نام نویسنده: sobhan

هفته دهم لیگ دسته یک فوتبال کشور روز دوشنبه و سه شنبه برگزار خواهد شد .   به گزارش مازند اسپرت ؛ هفته دهم لیگ دسته یک فوتبال کشور روز دوشنبه و سه شنبه برگزار خواهد شد که در این هفته دو نماینده استان مازندران در خرم آباد و قائمشهر به مصاف حریفانشان خواهند رفت […]

1هفته دهم لیگ دسته یک فوتبال کشور روز دوشنبه و سه شنبه برگزار خواهد شد .

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ هفته دهم لیگ دسته یک فوتبال کشور روز دوشنبه و سه شنبه برگزار خواهد شد که در این هفته دو نماینده استان مازندران در خرم آباد و قائمشهر به مصاف حریفانشان خواهند رفت .

در یکی از مهمترین دیدار های این هفته تیم قدرتمند خونه به خونه نماینده شایسته استان مازندران در دیداری خارج از خانه روز دوشنبه میهمان تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد خواهد بود .

تیم خوب خونه به خونه مازندران با هدایت اکبر میثاقیان تا به اینجای کار با ۱۷ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد و در این هفته باید به مصاف خیبری برود که با ۱۳ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی قرار دارد .

همچنین تیم فوتبال نساجی مازندران هم روز سه شنبه در دیداری خانگی میزبان تیم صدرنشین فجر سپاسی شیراز خواهد بود .

شاگردان موسوی که تا به اینجای کار با ده امتیاز در رده دهم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد در این دیدار خانگی باید به مصاف فجری برود که با ۲۱ امتیاز بدون شکست در صدر جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد .

به گزارش مازند اسپرت ؛ طبق اعلام سایت فدراسیون فوتبال برنامه بازی ها و اسامی داوران به شرح زیر است:

دوشنبه ۱۳۹۴/۷/۲۰

۱۵:۰۰ مس رفسنجان – مس کرمان / ورزشگاه شهدا

قاسم واحدی- فرید امیدوار- حامد صفایی- ایمان کهیش؛ ناظر داوری: محمدرضا اسحاقیان

۱۵:۰۰ فولاد یزد – صنعت نفت / ورزشگاه شهید نصیری

رضا عادل- امیررضا آشور ماهانی- حسینعلی عابدی- احمد موسوی؛ ناظر داوری: محمد امیری

۱۵:۰۰ گل گهر – پاس / ورزشگاه اختصاصی گل گهر

محمدحسین ترابیان- سعید آل وردی- تقی حیدرپور- علیرضا حیدر پناه؛ ناظر داوری:عباس شهرجو

۱۵:۱۵ آلومینیوم اراک – گیتی پسند اصفهان / ورزشگاه امام خمینی

رضا قاسمی- حمزه علی سلیمی- محمدرضا مدیر روستا- امیر عرب براقی؛ ناظر داوری:عبداله باعزم

۱۵:۱۵ خیبر خرم آباد – خونه به خونه / ورزشگاه تختی

جمشید محمدی- مهدی الوندی- حمید سبحانی- برزو ادراک؛ ناظر داوری: کریم اصغرزاده

۱۵:۱۵ پارسه تهران – داماش گیلان / ورزشگاه صنایع دفاع

محمدرضا اکبریان- ایوب غلامزاده- صابر خویی- مجید پورعلی؛ ناظر داوری:حسن کامرانی فر

۱۵:۱۵ آلومینیوم هرمزگان – پیکان / ورزشگاه خلیج فارس

محمدحسین زاهدیفر- بابک عباسقلی زاده- حسین مرادی- علی ابراهیمی؛ ناظر داوری:حبیب شیرازی

۱۵:۳۰ ماشین سازی تبریز – شهرداری اردبیل / ورزشگاه تختی

حمید حاج ملک- جهانبخش آرمان- قاسم بهاری- سجاد لطافتی؛ ناظر داوری:محمدحسین اسدی

۱۶:۳۰ نفت مسجد سلیمان – ایرانجوان بوشهر / ورزشگاه شهید محمدی

سعید شمس- قهرمان نجفی- علی الفتی- عقیل جهانبازی؛ ناظر داوری: رضا دهقان

پاسخی بگذارید