ادامه حواشی در بابل ؛
تاریخ: ۱۲:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۵
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
محمدی از خونه به خونه بابل جدا شد/ برزگر هدایت تیم بابلی را بر عهده گرفت !

اکبر محمدی سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل به صورت توافقی از این تیم جدا شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال خونه به خونه بابل در ۵ هفته رقابت‌های لیگ دسته اول با هدایت اکبر محمدی یک امتیاز کسب کرد و با توجه به مشکلات مالی و شرایط سختی که این تیم داشت، به صورت توافقی بعد از جلسه با حسن‌زاده مالک این تیم از خونه به خونه بابل جدا شد تا احسان برزگر به صورت موقت هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

حسین اخوت ضمن تایید این خبر اظهار داشت: ابتدا اکبر محمدی سرمربی خونه به خونه بابل تشکر می‌کنم چرا که زحمات زیادی برای این تیم کشیدند متاسفانه شرایط سختی داشتیم، مشکلات مالی تیم هنوز برطرف نشده است، با این اتفاقات بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم اما متاسفانه نتیجه نگرفتیم. در نهایت بعد از مذاکره با مسئولان باشگاه اکبر محمدی از تیم جدا شد.

وی در ادامه گفت: احسان برزگر فعلاً به صورت موقت هدایت تیم خونه به خونه را بر عهده دارد من هم به عنوان یکی از اعضای تیم به بازیکنان کمک می‌کنم تا شرایط خوبی به دست بیاورند اما هیچ کمکی در بحث فنی نمی‌کنم متاسفانه مشکلات ما همچنان ادامه دارد، بعد از صبحت‌هایی که با بازیکنان انجام دادم سعی کردم روحیه آنها را بالا ببریم تا بخواهیم به خاطر هواداران خونگرم بابل بازی کنیم و در لیگ دسته اول بجنگیم.

اخوت در پایان گفت: خود شخص حسن‌زاده تمام تلاشش را می‌کند تا به عنوان یک مالک شرایط خوبی را برای تیم مهیا کند متاسفانه مسئولین شهر بابل احساس مسئولیت ندارند، هیچ توجهی به تیم شهر خودشان ندارند و ما با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنیم، امیدواریم در ادامه شرایط مهیا شود تا بتوانیم به عنوان یک مدعی در لیگ دسته اول ظاهر شویم.

پاسخی بگذارید