تاریخ: ۱۰:۲۰ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۴
نام نویسنده: sobhan

احتمالا دو بازیکن پرسپولیس نتوانند در بازی تدارکاتی عصر امروز این تیم به میدان روند.   به گزارش “مازنداسپرت” و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هادی نوروزی در پایان تمرین روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل درد در ناحیه کمر به کادر پزشکی این تیم مراجعه کرد و اقدامات درمانی و فیزیوتراپی […]

احتمالا دو بازیکن پرسپولیس نتوانند در بازی تدارکاتی عصر امروز این تیم به میدان روند.

 

به گزارش “مازنداسپرت” و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هادی نوروزی در پایان تمرین روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل درد در ناحیه کمر به کادر پزشکی این تیم مراجعه کرد و اقدامات درمانی و فیزیوتراپی از دیروز (سه‌شنبه) روی او آغاز شد.

طبق اخبار ارسالی از اردوی سرخپوشان، مشکل نوروزی جدی نیست، اما شرایط او برای حضور در بازی امروز بررسی می‌شود و اگر تشخیص داده شود که به استراحت نیاز دارد، برای جلوگیری از تشدید آسیب‌دیدگی در بازی با گنچلربیرلیی حضور نخواهد داشت تا در بازی بعدی به کار گرفته شود.

همچنین لوکا ماریچ پس از اینکه در یکی از تمرینات دچار کشیدگی عضله شد، تمرینات اختصاصی و برنامه‌های فیزیوتراپی را دنبال می‌کند. وی با کاهش درد تصمیم داشت به تمرینات گروهی برگردد تا از برنامه هماهنگی با تیم عقب نیفتد اما برانکو ایوانکوویچ بعد از اخذ نظر گروه پزشکی، با توجه به احتمال تشدید آسیب‌دیدگی وی مانع از این کار شد.

در حال حاضر آسیب‌دیدگی این بازیکن سنگین عنوان نشده و قرار است تا چند روز دیگر برنامه‌های اختصاصی را دنبال کند و کم‌کم به تمرینات گروهی اضافه شود. البته غیبت این بازیکن در بازی پرسپولیس با گنچلربیرلیی قطعی است.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید