تاریخ: ۹:۳۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

برای اولین بار پس از ژانویه سال ۲۰۱۵، رئال مادرید و بارسلونا در یک روز مقابل رقیبان خود در لالیگا متحمل شکست شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بارسلونا و رئال که هر دو با کسب ۱۳ امتیاز در بالای جدول لالیگا قرار داشتند، شب گذشته مقابل رقیبان شکست خوردند تا به هم امتیاز بودن ادامه دهند. آبی اناری ها مقابل تیم قعر جدولی لگانس به میدان رفتند و در ابتدا با گل کوتینیو از حریف پیش افتادند ولی دو گل از بوتارکه و اسکار رودریگز، هافبک رئال که به صورت قرضی در لگانس توپ می‌زند، اولین شکست فصل برای شاگردان والورده و اولین پیروزی فصل برای لگانس را رقم زد.

در حالی که با این شکست، فرصت خوبی برای رئال به وجود آمده بود که با بارسا اختلاف امتیاز ایجاد کند، شاگردان لوپتگی نیز در سانچس پیزخوان مقابل سویا زمین گیر شدند و اولین شکست لالیگایی را تجربه کردند. سپیدپوشان در نیمه اول سه گل مقابل رقیب قدرتمندشان دریافت کردند و در نیمه دوم با وجود موقعیت‌های خوبی که داشتند، در نهایت موفق به جبران نتیجه نشده و با همان سه گل مقابل سویا شکست خوردند. دو گل از آندره سیلوا و یک گل از وسام بن یدر کافی بود تا رئالی ها بار دیگر در سانچس پیزخوان دچار مشکل شوند.

بدین ترتیب رئال و بارسا با ۱۳ امتیاز همچنان در بالای جدول لالیگا هستند و باید دید در ادامه لیگ چه نمایش‌هایی خواهند داشت.

پاسخی بگذارید