تاریخ: ۱۰:۱۸ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۴
نام نویسنده: sobhan

مهاجم مازندرانی تیم فوتبال پرسپولیس در فصل گذشته مدعی شد پیشنهادهای زیادی از تیم‌های شهرستانی دارد.   به گزارش “مازنداسپرت” و به نقل از تسنیم محمد عباس‌زاده در مورد وضعیتش برای فصل آینده گفت: فعلاً تصمیم خاصی نگرفته‌ام. خوشبختانه پیشنهادهای زیادی دارم که مربوط به تیم‌های شهرستانی است. اگر قرار بود تیمم را انتخاب کنم، […]

مهاجم مازندرانی تیم فوتبال پرسپولیس در فصل گذشته مدعی شد پیشنهادهای زیادی از تیم‌های شهرستانی دارد.

 

به گزارش “مازنداسپرت” و به نقل از تسنیم محمد عباس‌زاده در مورد وضعیتش برای فصل آینده گفت: فعلاً تصمیم خاصی نگرفته‌ام. خوشبختانه پیشنهادهای زیادی دارم که مربوط به تیم‌های شهرستانی است. اگر قرار بود تیمم را انتخاب کنم، مثل آب خوردن در چند روز گذشته این کار را انجام می‌دادم و پول خوبی هم می‌گرفتم، اما صبر کرده‌ام تا شاید بتوانم فوتبالم را در یک تیم تهرانی ادامه دهم.

وی در ادامه افزود: راستش را بخواهید در حال حاضر شرایط خارج شدن از تهران را ندارم و بنا به دلایلی این کار خیلی برایم سخت است. این احتمال وجود دارد که با یک تیم تهرانی قرارداد امضا کنم و این همان چیزی است که خودم می‌خواهم. امیدوارم شرایط مهیا شود تا از تهران خارج نشوم. همانطور که گفتم شرایط خارج شدن از تهران را ندارم، مگر اینکه مجبور شوم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در فصل گذشته همچنین خاطرنشان کرد: در چند روز گذشته برخی از رسانه‌ها مسائلی را در مورد من عنوان کردند که واقعاً برایم ناراحت‌کننده بود. بعضی‌ها نوشتند که هیچ تیمی مرا نمی‌خواهد و این موضوع واقعاً باعث دلخوریم شد. به هر حال تا چند روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید