تاریخ: ۱۸:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

استقلالی های قدیمی به بهانه ۷۴سالگی باشگاه استقلال در یکی از هتل های تهران دور هم جمع شدند تا خاطرات خوب گذشته را تکرار کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

به همین بهانه کیکی هم آماده شد تا تصاویر برای ۷۴ سالگی باشگاه استقلال ثبت شود و کسی که کیک ۷۴ سالگی استقلال را برید کسی نبود جزء علی جباری. سلطان استقلالی ها.

در ویکی پدیای علی جباری می خوانیم: « علی جباری سلطان فوتبال ایران (زاده ۲۹ تیر ۱۳۲۵ در تهران) بازیکن پیشین استقلال تهران و تیم ملی فوتبال ایران، کارشناس فوتبال و دارنده نشان طلای فوتبال آسیا است. جباری در سال ۱۳۴۹ با استقلال قهرمان آسیا شده ‌است و در دو قهرمانی نخست تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا در سال‌های ۱۹۶۸ و ۱۹۷۲ و قهرمانی بازی‌های آسیایی ۱۹۷۴ عضو تیم ملی ایران بوده ‌است. علی جباری از اواخر دهه چهل تا اواسط دهه پنجاه کاپیتان استقلال بود.

چه خوب که باز هم از این جشن ها در دوتیمی قدیمی فوتبال ایران یعنی استقلال و پرسپولیس ببینیم. به خصوص که این جشن ها موجب می شود قدیمی های فوتبال دور هم جمع شوند و با گپ و گفتگو خاطرات تلخ و شیرین گذشته را تکرار کنند. استقلال می توانست جشن ۷۴ سالگی اش را در جایی بزرگ تر و با حضور میهمانان بیشتر برگزار کند. چرا که دراین قاب جای خیلی ها خالی بود.

البته اجرای این برنامه می تواند در جشن ۷۵ سالگی استقلال تکرار شود. استقلال حتی می تواند در این جشن ها از قدیمی ها تقدیر کند.

 

پاسخی بگذارید