تاریخ: ۱۷:۱۷ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مدیرعامل تیم نساجی اعلام کرد مالک این باشگاه طی صحبتی که با استاندار داشته از عدم توانایی خود برای تیمداری با توجه به اوضاع اقتصادی خبر داده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پس از پایان دیدار دو تیم نساجی و استقلال تهران، فرهاد صنیعی فر مالک باشگاه مازندرانی در مواجهه با خبرنگاران حرف هایی زد که بوی جدایی می داد و گفته شد عمده دلیل این دلسردی پر بودن جایگاه VIP  ورزشگاه شهید وطنی بوده است. در همین راستا علی امیری مدیر عامل نساجی مازندران گفت: من آنجا بودم. مشکل آقای فرهاد صنیعی فر اصلا این حرف ها نبود که جایگاه ویژه پر شده یا افراد دیگری جای ایشان نشسته اند.

وی ادامه داد: آقای صنیعی فر پیش تر به رئیس هیئت فوتبال استان اعلام کرده بودند که تا ۳ هفته دیگر بیشتر نیستند و به جاست مسئولان استانی به حمایت از این تیم بر خیزند‌ که در عمل چنین اتفاقی نیفتاد.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران افزود: متاسفانه انتشار برخی اخبار تامل برانگیز است.نساجی متعلق به آقای صنیعی فر است و نیازی به استعفای ایشان نیست.

امیری خاطرنشان کرد: آقای صنیعی فر با حمایت های مالی و معنوی خود تیم نساجی را پس از ۲۴ سال به سطح اول فوتبال ایران و لیگ برتر برگرداند و عمده دلیل دلسردی مالک نساجی به عدم حمایت سایرین برمی گردد و نه جایگاه VIP. ایشان از سه هفته قبل به استاندار محترم استان مازندران، نماینده مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان استانی و شهری اعلام کرد نهایتا تا سه هفته دیگر قادر به تیمداری است و با این شرایط دیگر ادامه نخواهد داد. آقای صنیعی فر به تنهایی تیم نساجی را اداره کرد و همان طور که خودشان هم اعلام کردند با این شرایط اقتصادی دیگر چنین امکانی برای ایشان وجود ندارد. حالا نوبتی هم باشد نوبت مسئولان استان مازندران و شهر قائم شهر است که از نساجی حمایت کنند.

پاسخی بگذارید