تاریخ: ۱۷:۱۷ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مدافع جوان تیم پدیده می گوید چمن ورزشگاه امام رضا پس از انجام ۲ بازی دچار مشکل می شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

سعید صادقی مدافع جوان تیم پدیده، یکی از عوامل کسب نتایج خوب این تیم است. او در گفتگو با خبرنگار ما راجع به مسائل مختلف صحبت کرده که در زیر میخوانید.

 

صادقی درباره وضعیت تیم پدیده اظهار داشت: خداراشکر شرایط تیم ما خیلی خوب است، با آمدن آقا یحیی تیم ثبات گرفته و خیلی شخصیت گرفته است. تیم ما علی رغم داشتن بازیکنان جوان، بازیکنان باتجربه و خوبی را هم دارد. حتی جوانان ما هم در سطح اول فوتبال ایران بازی کردند اما کمتر دیده شدند.

 

وی درباره حضور یحیی گل محمدی و نقش او در موفقیت پدیده تا اینجای کار هم افزود: آقا یحیی را فکر کنم دیگر همه بشناسند. آقا یحیی اولین چیزی که برایش مهم است رفاقت است. چیزی که در تیم های دیگر کمتر پیدا می شود. بچه‌های ما خداراشکر خیلی  با هم رفیق هستند و با همه کمبودهایی که هست و با وضعیت مالی خرابی که داریم، می سازیم. انقدر با همدیگر رفیق هستیم که حاضریم سرمان را بخاطر همدیگر بدهیم! آقای گل محمدی این را خوب در تیم جا انداخته اند. به خاطر همین هم در هر تیمی که تا الان بوده موفق شده و دلیلش می تواند همین باشد.

 

مدافع جوان پدیده درخصوص شرایط بازی با تراکتور و قطع نوار پیروزی های پدیده هم گفت: من برای بازیکنان تیم تراکتور و کادرفنی شان احترام زیادی قائلم اما آنها حرفی برای گفتن نداشتند. ما خیلی موقعیت های خوبی داشتیم اما تراکتور با این همه مهره ای که داشت، آمده بود مساوی بگیرد. اما اصلا دلیل نمی شود چون مساوی گرفتیم روند بردهایمان ادامه نداشته باشد. ما همیشه تلاش میکنیم ببریم حتی برای مساوی هم به زمین نمی‌رویم، چه در زمین حریف چه در زمین خودمان.

 

صادقی در پاسخ به سوالی راجع به احتمال قهرمانی پدیده به عنوان اولین تیم مشهدی در لیگ برتر هم گفت: الان خیلی زود است که درباره قهرمانی حرف بزنیم اما ما تلاش میکنیم که بالای جدول باشیم. الان تا قهرمانی خیلی مانده که بخواهیم حرفش را بزنیم اما همین که الان بالای جدول هستیم و تیم‌های دیگر روی ما حساب میکنند خیلی خوب است. اگر شرایط باشگاه خوب شود و و روندش ادامه داشته باشد مطمئنا ما هم با انگیزه بیشتری وارد مسابقات می‌شویم.

 

وی درباره حواشی تیم پدیده و مشکلات مالی این تیم، توضیح داد: الان مشکلات مالی پدیده زبانزد همه است و همه شرایطش را می دانند. ما از پارسال نیم فصل دوم شصت درصد از پولمان مانده و امسال هم ۱۵ درصد گرفتیم. نسبت به تیم های دیگر دریافتی آنچنانی نداشتیم. من الان ۱۵ درصد گرفتم یک عده ۵ درصد گرفتند، کلا سقف دریافتی مان ۱۵ درصد بوده انشالله هرچه میگذرد شرایط بهتر شود، الان بچه های ما با پاداش زندگیشان را می‌گذرانند، وضعیت مالی ما الان خیلی بد است. این وضعیت اگر ادامه داشته باشد تیم ضربه می‌خورد، اگر پیگیر نباشند در روند مسابقات و انگیزه بازیکنان تاثیر میگذارد، مسئولان ما باید فکری بکنند.

 

صادقی افزود: پارسال هم وضعیت مالی ما خیلی افتضاح بود ولی امسال دست به دست هم دادیم و بخاطر رفاقت‌ها صدای مان تا الان درنیامد! اگه رفاقت ها همیشه سرجای خودش باشد تیم موفق می شود. یک جاهایی وضعیت مالی آسیب میزند اما همه چیز پول نیست.

 

او در پایان راجع به شرایط ورزشگاه ثامن هم گفت: ورزشگاه ثامن کیفیت آنچنانی ندارد و خارج از شهر است و هواداران سخت میتوانند بیایند. زمین امام رضا ظاهر خوبی دارد اما اگر دوتا بازی پشت سرهم بخواهیم بازی کنیم افتضاح میشود اما جو خوبی برای تماشاچی ها دارد.

پاسخی بگذارید