تاریخ: ۱۲:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مذاکرات برای جلب موافقت رقبا در راه برگزاری بازی های تدارکاتی در حال انجام است تا خواسته های سرمربی تیم ملی تا قبل از جام ملت های برآورده شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در شرایطی که فدراسیون فوتبال طی یکی دوماه گذشته با بیش از ۴۰ کشور برای انجام بازی های دوستانه مکاتبه و رایزنی داشت تنها ازبکستان برای بازی با تیم ملی موافقت کرد که این دیدار در اردوی اول به میزبانی تاشکند برگزار شد و حالا قرار است در اردوی پیش رو نیز بولیوی سفری به تهران داشته باشد.

در کنار این بازی که روز ۲۴ مهرماه برگزار می شود خبرهایی مبنی بر توافق با حریفی آفریقایی برای اولین فیفادی پیش رو یعنی ۲۰ مهرماه نیز به گوش می رسد تا روند بازی های تدارکاتی تیم ملی به خوبی طی شود.

اما جالب است بدانید فدراسیون فوتبال از حالا سخت در تلاش است تا مقدمات آخرین بازی تدارکاتی قبل از ورود به مسابقات جام ملت های آسیا در امارات را نیز فراهم کند تا جایی که شنیده می شود یکی از سه تیم کره جنوبی، ژاپن یا چین حریفان مد نظر کی روش برای این بازی هستند که رایزنی ها و مذاکرات با آنها در حال انجام است.

دیدار با یکی از این سه تیم قرار است یک هفته قبل از اولین بازی تیم ملی در جام ملت ها در شهر دبی برگزار شود که باید منتظر ماند و دید در نهایت کدام یک از این سه کشور شرق آسیا لقب آخرین حریف تدارکاتی تیم ملی را به خود اختصاص خواهد داد.

پاسخی بگذارید