تاریخ: ۱۲:۴۴ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

هافبک مهاجم عراقی استقلال چهره ای جذاب و کلیدی برای دربی روز پنجشنبه خواهد بود

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

همام طارق عراقی در مدت زمان کوتاه حضور خود در استقلال نشان داده می تواند چهره ای تاثیر گذار برای تیم شفر باشد و در دیدارهایی که به میدان رفته همواره یکی از خوب های استقلال بوده است.

ژوکر عراقی استقلال در دیدارهای قبلی در پست های هافبک دفاعی و هافبک تهاجمی و دو سمت خط حمله برای استقلال به میدان رفته تا با بازی در چهار پست و عملکرد خوب در این دیدارها دست شفر را برای اتخاذ یک تاکتیک جدید و غیر قابل مهار باز بگذارد.

همام که برای اولین دربی خود آماده می شود، شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی دارد و برای شروع مسابقه قطعا دیگر نیازی به مصدومیت دیگر بازیکنان ندارد اما پست او یکی از ابهامات شفر است. با بازگشت اسماعیلی شاید تنها پستی که همام برای حضور در آن شانس نداشته باشد، پست هافبک شماره ۱۰ است اما این احتمال نیز وجود دارد که سرمربی استقلال مانند فصل گذشته اسماعیلی را در پست مهاجم سایه و یا وینگر راست و چپ استفاده کند و همام به پست شماره ۱۰ منتقل شود.

شفر با استفاده از این بازیکن و با توجه به سبک بازی او می تواند در دقایق ابتدایی به خوبی حریف خود را فریب دهد و با استفاده از سردرگمی حریف ضربه اول را به پرسپولیس در دربی وارد کند؛ موضوعی که در صورت وقوع برگ برنده آبی ها خواهد شد.

 

 

 

پاسخی بگذارید