تاریخ: ۱۲:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سیامک نعمتی ستاره این روزهای تیم پرسپولیس احتمالا پنج شنبه اولین دربی اش را تجربه خواهد کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

از نیم فصل دوم لیگ هفدهم، سیامک نعمتی به ترکیب اصلی تیم پرسپولیس رسید و توانست عملکرد قابل قبولی را هم از خود بر جای بگذارد. برانکو نعمتی را در پست مهاجم سایه قرار می داد و همین باعث شد تا شماره ۸۸ پرسپولیس نیز همچون دیگر بازیکنان به مهره ای چند پسته و کارآمدتر تبدیل شود. او این فصل به بازیکن اصلی تیم تبدیل شده و با درخشش فوق العاده، نقش پررنگی در موفقیت های تیم پرسپولیس داشته است.

 

نعمتی در این فصل ۲ گل زده و فارغ از این گل ها، بازیکنی توانا نشان داده است. با این حال او هرگز در دربی پایتخت فیکس نبوده و تنها سابقه ۶ دقیقه بازی در مقابل استقلال با پیراهن پرسپولیس را دارد. در دربی ۸۶ او دقیقه ۸۴ به زمین آمد و عملکرد خوبی هم داشت و هم تیمی هایش را در جریان کنترل و حفظ نتیجه یاری رساند. او در دربی برگشت به زمین نرفت.

 

حالا اگر در تمرینات اتفاق ناگواری برای این بازیکن رخ ندهد، وی درمقابل استقلال فیکس خواهد بود و اولین حضورش در ترکیب اصلی را در بزرگترین بازی فوتبال ایران تجربه خواهد کرد. نعمتی پیش تر دروازه استقلال و مهدی رحمتی را با پیراهن پیکان باز کرد و اکنون نیز چشم میلیون ها پرسپولیسی به ساق پای این بازیکن خواهد بود.

 

عکس از امیرحسین خیرخواه

 

پاسخی بگذارید