تاریخ: ۱۲:۴۱ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مدافع مصدوم ایرانی بعد از دو هفته غیبت به تمرینات بازگشت تا نرم دوی او امیدواری ها برای بهبودی این بازیکن کلیدی در اردوی باشگاه ترکیه ای را بیشتر کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

مجید حسینی به عنوان یکی از ستون های اصلی در ساختار تدافعی ترابزون اسپور به خاطر مصدومیتی که در بازی دوستانه ایران با ازبکستان گریبانگیرش شد از همراهی “بوردو – ماوی ها” در سوپرلیگ ترکیه بازماند تا در غیاب این بازیکن دو شکست برابر آلانیا اسپور و گزتپه نصیب ترابزون شود.

بعد از این که رسانه های ترک مدعی شدند باشگاه ترابزون برای بهبودی هر چه سریع تر مدافع ایرانی و بازگشت او به میادین بسیج شده است اولین جلسه تمرینی این تیم برای بازی حساس با کاظم پاشا توام شد با حضور مجید حسینی در زمین و نرم دوی او زیر نظر فیزیوتراپیست باشگاه تا امیدواری ها به بهبودی سریع السیر ستاره ایرانی بیشتر شود.

بازگرداندن مدافع ۲۲ ساله ایرانی از آن جهت اهمیت بیشتری پیدا کرده است که بنا به اعلام رسانه های نزدیک به باشگاه ترابزون مصطفی آکباش جانشین حسینی و دیگر مدافع میانی تیم در مصاف با گزتپه آسیب دید تا بحران در ساختار تدافعی این تیم به اوج خود برسد از همین رو یانال کارامان امیدوار به در اختیار داشتن حسینی مقابل کاظم پاشا در این هفته از رقابت های سوپرلیگ است.

 

وحید امیری دیگر ستاره ایرانی ترابزون بعد از تجربه اولین حضور در ترکیب اصلی جزو آماده ترین و باانگیزه ترین بازیکنان تیم در تمرینات بود تا همچنان شانس قرار گرفتن در ترکیب را برای خود حفظ کند.

 

 

پاسخی بگذارید