نتایج کامل هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور
تاریخ: ۹:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
نام نویسنده: مهدی رضی
خطر سقوط بیخ گوش شهریار / اوضاع نابسامان تنها نماینده مازندران !

هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران این هفته با برگزاری ۶ دیدار در شهرهای مختلف کشور به پایان رسید که در این هفته شهریار ساری در خانه مغلوب حریف خود شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران این هفته با برگزاری ۶ دیدار در شهرهای مختلف کشور به پایان رسید.

در این هفته شهریار ساری نایب قهرمان فصل گذشته این رقابت ها که به عنوان تنها نماینده استان مازندران در این رقابت ها حضور دارد، در خانه و در استادیوم ساحلی مجموعه ورزشی داراب ساری برابر شهرداری سمنان قرار گرفت.

شاگردان افشین امیدی در تیم شهریار ساری که در این فصل چندان حال و روز خوشی ندارند، در این دیدار خانگی برابر حریف سمنانی خود تن به شکست سه بر یک دادند تا تیره روزی های این تیم مازندرانی در این فصل همچنان ادامه داشته باشد.

اسحاق مطهری(۲ گل) و میلاد عرب پور گل های تیم شهرداری سمنان را در این دیدار به ثمر رساندند و همچنین تک گل تیم شهریار ساری توسط مهدی خانپور زده شد.

شهریار ساری که عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ساحلی را یدک می کشد، در این فصل نسبت به فصل گذشته تفاوت های زیادی دارد و جزو سه تیم انتهای جدولی است و هر هفته خطر سقوط به دسته پایین تر را بیشتر از هفته های گذشته حس می کند.

تیم شهریار ساری با توجه به این شکست خانگی و با انجام ۱۹ بازی و ۱۸ امتیاز در رتبه دهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ساحلی قرار دارد.

سایر نتایج :

*شهریار ساری ۱ شهرداری سمنان ۳
مهدی خانپور – اسحاق مطهری نژاد(دو گل) – میلاد عرب پور

*شاهین خزر رودسر        (۳) ۶   مقاومت گلساپوش یزد  (۳) ۵
ضربات پنالتی

*ایفا اردکان ۶ پارس جنوبی بوشهر ۳
گل ها:
سید امین میر حسینی
علی طالبی(۳)
مهدی مسیحایی
محمد بهجتی

*شهید جهان نژادیان آبادان ۵   ملوان بندرگز  ۸
سینا رحمتی( سه گل) – عیسی کمال غریبی (دو گل) – حمیدرضا ربانی – علی درویشی – میلاد درزی

*شهدای چلیچه ۱  شهرداری بندرعباس۷

*منطقه آزاد چابهار ۶  پیام کویر اردکان ۲

پاسخی بگذارید