آن هوادار شانس آورد که مشکلی برایش پیش نیامد
تاریخ: ۹:۱۲ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۱
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
فتاحی: به احترام مردم قائمشهر اجازه بازی در این شهر را دادیم / هواداران نشان دادند می‌توان از فوتبال لذت برد

مسئول برگزاری بازی لیگ برتر گفت: به احترام مردم قائمشهر مجوز بازی در این شهر را دادیم و امیدوارم مشکلات ورزشگاه برطرف شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سعید فتاحی در خصوص برگزاری بازی در نساجی گفت: کیفیت بازی خوب بود و هواداران هم نشان دادند که می‌توان از فوتبال لذت برد.

وی درباره مشکلاتی که ورزشگاه دارد و محل عبور و مرور بازیکنان و هواداران تیم میهمان شرایط مناسبی ندارد افزود: ما به احترام مردم قائمشهر مجوز انجام بازی در این ورزشگاه را دادیم و انصافا آنها سنگ تمام گذاشتند و کمک کردند. ما نامه زدیم تا مشکلات برطرف شود و زیر جایگاه محلی احداث شده که از آن بازدید کردیم و قرار است رختکن تیم‌ها آنجا برود تا وضعیت رفت و آمد بازیکنان مناسب شود. اگر مردم قائمشهر همکاری کنند زمینی که پشت ورزشگاه است برای تماشاگران تیم میهمان در نظر گرفته شود تا مشکل آنها هم برطرف گردد.

فتاحی درخصوص خانه‌ای که مشرف به ورزشگاه است و با داربست پوشانده شده بود افزود: امروز آقای رفعتی به در خانه این هوادار رفت و از آنها خواهش کرد تا بلیت جایگاه ویژه بگیرند و به ورزشگاه بیایند اما آنها قبول نکردند و حالا باید مقابل منزل شخصی آنها فنس بزنیم اگر فنس نباشد و مشکلی پیش بیاید و حمله‌ای صورت بگیرد و به تیم حریف یا داور حمله‌ای انجام شود همان موقع می‌گویند که چرا برای آنها فنس نزدید. به هر حال خانه این فرد به ورزشگاه چسبیده و خودش گوش نکرد که به جایگاه ویژه بیاید و بازی را در ارتفاع ۱۰ متری دید که البته به خیر گذشت و مشکلی پیش نیامد.

 

پاسخی بگذارید