تاریخ: ۱۳:۴۵ :: ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیم نساجی مازندران در حالی بعد از ظهر امروز رو در روی استقلال تهران قرار می‌گیرد که شاکله اصلی نیمکت این تیم را بازیکنان سابق آبی‌پوشان تشکیل می‌دهند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیم نساجی مازندران در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر بعد از ظهر امروز میزبان استقلال تهران خواهد بود و دومین بازی سخت پیاپی خود را برگزار می‌کند. این تیم مازندرانی سال گذشته و هنگامی که در لیگ دسته اول فوتبال ایران فعالیت داشت با هدایت مهدی پاشازاده در جام حذفی رو در روی استقلال قرار گرفت و در آخر با نتیجه ۲-۱ مقابل آبی پوشان شکست خورد. نکته جالب توجه این دیدار حضور پرشور طرفداران مازندرانی در استادیوم آزادی بود و جو جالبی را به وجود آورده بودند .

این بار هم نساجی مازندران با هدایت بازیکن سابق استقلال در چهارچوب مسابقات لیگ برتر به مصاف شاگردان شفر می‌رود. جواد نکونام بعد از بازگشت از اسپانیا پیراهن استقلال تهران را به تن کرد و حالا به عنوان سرمربی برای اولین بار مقابل یکی‌ از تیم‌های سابق خود قرار می‌گیرد. هم‌چنین در کنار نکونام دو بازیکن سابق استقلال هم بر روی نیمکت حضور دارند. فرزاد مجیدی که به عنوان بازیکن، مربی و سرپرست در این باشگاه فعالیت داشته و حالا مدیر تیم نساجی است و مهدی هاشمی‌نسب که همیشه خود را به عنوان یک استقلالی متعصب معرفی کرده و پیراهن این تیم را به تن کرده است، حالا دستیار نکونام در این تیم مازندرانی است.

از میان بازیکنان حال حاضر نساجی هم تنها محمدمهدی نظری سابقه حضور در استقلال تهران را دارد و حالا به عنوان بهترین گلزن نساجی در این فصل مقابل تیم سابق خود قرار می‌گیرد.

پاسخی بگذارید