برای حضور در تورنمنت بین‌المللی کشتی کلاسیک بانوان
تاریخ: ۱۱:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
۳ بانوی کشتی‌گیر مازندرانی به لبنان سفر کردند

فاطمه محمدی، معصومه خانلر و زهرا یزدانی در لبنان حضور دارند و برای رقابت‌های بین‌المللی کشتی کلاسیک بانوان در لبنان آماده می‌شوند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با راه‌اندازی «کشتی کلاسیک بانوان» از سوی فدراسیون کشتی و قرار گرفتن آن در بین رشته‌های رسمی «اتحادیه جهانی کشتی» بانوان کشتی‌گیر کشورمان، برای شرکت در نخستین مسابقه رسمی خود، راهی تورنمنت بین‌المللی لبنان شدند.

این تورنمنت، اولین مسابقه بین‌المللی کشتی کلاسیک بانوان زیر نظر اتحادیه جهانی است که پیش‌بینی می‌شود با حضور بانوان حداقل ۱۰ کشور دنیا در لبنان برگزار شود و با توجه به نوپا بودن این شیوه از کشتی بانوان که مطابق ضوابط داوری و نوع پوشش خاص خود برگزار می‌شود، به نظر می‌رسد حضور نمایندگان سایر کشورها از جمله قرقیزستان، عراق، ایتالیا، آذربایجان، بنگلادش، هندوستان، ارمنستان، گرجستان، لبنان و… احتمالاً برخی کشورهای دیگر، برای شناخت نسبت به ویژگی‌های این شیوه از کشتی بانوان باشد.

فاطمه محمدی، معصومه خانلر و زهرا یزدانی در لبنان حضور دارند و برای رقابت‌های بین‌المللی کشتی کلاسیک بانوان آماده می‌شوند.

با حضور این بانوان مازندرانی، تقریباً نیمی از تیم اعزامی متعلق به استان مازندران است و امیدواریم نخستین مدال‌ها در این رشته نیز از آن مازندرانی‌ها باشد.

ترکیب تیم بانوان در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۵۰ کیلوگرم: فاطمه محمدی

۵۵ کیلوگرم: زهرا یزدانی

۶۰ کیلوگرم: فاطمه نیکبخت

۶۵ کیلوگرم: میمنت قاسم‌آبادی

۷۰ کیلوگرم: کوثر لفته‌زاده

۷۵ کیلوگرم: معصومه خانلر

مربی: سیده‌مریم حسینی

پزشک: الهه زارعی

داوران: مریم ارم‌آبادی ـ فاطمه کدخدازاده

سرپرست: معصومه بابایی

نایب رئیس بانوان: مریم منظمی

پاسخی بگذارید