مسیر داربی از قائمشهر می‌گذرد
تاریخ: ۸:۱۲ :: ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
استقلال- نساجی / روز تاج گذاری ببرهای مازندرانی !

جدال نکونام و استقلال پیش از داربی، تلاش نمازی برای خارج کردن تیم از شرایط پیچیده و آمدن مرزبان به مسجد سلیمان برای جایگزینی ویسی، نماهایی از اتفاقات بازی‌های روز شنبه هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جدال نکونام و استقلال پیش از داربی، تلاش نمازی برای خارج کردن تیم از شرایط پیچیده و آمدن مرزبان به مسجد سلیمان برای جایگزینی ویسی، نماهایی از اتفاقات بازی‌های روز شنبه هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران است.

هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران روز شنبه با انجام سه بازی دیگر پیگیری می‌شود.
نساجی قائمشهر – استقلال تهران/ ورزشگاه وطنی، ساعت ۱۸:۴۵
در حساس‌ترین بازی شنبه تیم فوتبال استقلال تهران که به تازگی از لیگ قهرمانان حذف شده است در شهر قائمشهر باید به مصاف نساجی برود. استقلالی‌ها در این فصل خیلی مقتدرانه عمل نکرده‌اند و با یک بازی کم‌تر نسبت به همتی خوزستانی خود در رده دهم قرار دارند. استقلالی‌ها که به دنبال برگرداندن رای سوپر جام از طریق مراجع قضایی بین‌المللی هستند برای لبریز نشدن صبر هوادارن‌شان به پیروزی در این دیدار نیاز دارند. پیروزی که می‌تواند آبی‌ها را هم از لحاظ روحی و هم از نظر امتیاز قبل از داربی تهران به شرایط بهتری برساند. از طرفی این مسابقه می‌تواند برای نکونام که سابقه بازی در استقلال را دارد از حساسیت شخصی زیادی برخوردار باشد. ببرهای قائمشهر هفته گذشته برابر پرسپولیس در آزادی شکست خوردند. دیداری که در آن نکونام به داوری اعتراضات زیادی داشت. آن‌ها می‌دانند برای این که در پایان فصل امتیازات‌شان از تعداد بازی‌های‌شان کمتر نباشد دیگر فرصتی برای اشتباه ندارند.

استقلال خوزستان – ذوب آهن اصفهان/ ورزشگاه غدیر، ساعت ۱۸:۴۵
آبی‌های خوزستان تنها با یک پیروزی در لیگ برتر پا به این مسابقه می‌گذارند. پیروزی که برابر سپیدرود قعرنشین به دست آورده‌اند. داریوش یزدی با جوانانش آرزوهای بزرگی در سر دارد ولی راه برای آن‌ها بسیار سخت و دشوار است. پیروزی در جام حذفی روحیه مضاعفی به آن‌ها داده است تا در مقابل هواداران خود کار را برای شاگردان نمازی سخت کنند. ذوب آهن نیز که این فصل از ناحیه داوری در بعضی بازی‌ها ضرر کرده، همانند لیگ در جام حذفی هم به پدیده گل محمدی باخت تا شرایط برای نمازی کمی سخت شود. تیم نمازی نشان داده که روان بازی می‌کند اما خودش اعتقاد دارد که در بعضی بازی‌ها با این که توپ را در اختیار دارند نمی‌توانند به دروازه حریفان نزدیک شوند. هرچه هست او باید برای به دست آوردن کنترل تیم زودتر یک راه چاره پیدا کند.

سایپا تهران- نفت مسجد سلیمان/ ورزشگاه دستگردی، ساعت ۱۸:۴۳
آخرین بازی روز شنبه میان سایپا و نفت مسجد سلیمان برگزار می‌شود. تیم علی دایی هم امتیاز با سپاهان و در رده چهارم قرار دارد. آن‌ها در سه بازی اخیر خود برابر پارس، فولاد و شهرداری بوکان (جام حذفی) پیروز شده‌اند. نارنجی پوشان که امسال نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم هستند توانسته‌اند عملکرد خوب خود از فصل قبل را ادامه دهند تا نیم نگاهی حتی به قهرمانی لیگ برتر داشته باشند. کاری که دایی قبلا به عنوان مربی- بازیکن در سایپا انجام داده است. حریف این هفته آن‌ها تیمی است که با استعفا ویسی از این هفته علیرضا مرزبان را روی نیمکت خود می‌بیند. پیروز نشدن در حتی یک دیدار لیگ برتر آن‌ها را با سه امتیاز در رده ما قبل آخر جدول قرار داده است. هواداران مسجد سلیمانی دوست ندارند آن‌قدر زود رویای ماندن در لیگ برتر را فراموش کنند، هرچه باشد آن‌ها برای رسیدن به این جایگاه سختی‌های زیادی تحمل کرده‌اند.

پاسخی بگذارید