تاریخ: ۱۲:۴۵ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۸
نام نویسنده: سیاوش زارع
سیمئونه: خیلی خوب به بازی برگشتیم/نگران ساق‌های بازیکنان بودم!

سرمربی اتلتیکو مادرید پس از پیروزی مقابل موناکو گفت: ما بازی را خیلی خوب آغاز کردیم. مهمتر از همه این بود که بعد از اینکه عقب افتادیم به بازی برگشتیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال اتلتیکو مادرید شب گذشته در بازی رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میهمان موناکوی فرانسه بود که موفق شد با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی برسد.

دیگو سیمئونه، سرمربی روخی بلانکو پس از این پیروزی ارزشمند در مصاحبه با روزنامه مارکا اسپانیا گفت: بازی در این ورزشگاه کار آسانی نیست. ما بازی را خیلی خوب آغاز کردیم. مهمتر از همه این بود که بعد از اینکه عقب افتادیم به بازی برگشتیم. از سائول، کوکه، گریژمان و کاستا به خاطر عملکردشان تشکر می‌کنم. ما در لیگ قهرمانان اروپا هستیم و همه می‌دانند که اولین بازی در این رقابت ها خیلی مهم است.

وی افزود: ما باید در ادامه رقابت‌ها کار و تلاش کنیم تا به پیشرفت دست پیدا کنیم. مخصوصا بازیکنان جدید باید بیشتر تلاش کنند. باید بهترین عملکرد را داشته باشیم تا به سکوهای قهرمانی دست پیدا کنیم. من در این بازی نگران ساق‌های بازیکنان بودم چون زمین شرایط خوبی نداشت و خطری برای تمام بازیکنان به شمار می آمد./فارس

 

پاسخی بگذارید