تاریخ: ۱۶:۴۰ :: ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
نام نویسنده: sobhan

سومین دوره مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی جوانان کشور در سواحل فرح‌آباد مرکز مازندران آغاز شد.   به گزارش مازند اسپرت ، سومین دوره مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی جوانان کشور از صبح امروز در سواحل فرح‌آباد مرکز مازندران کار خود را آغاز کرد. رئیس هیئت هندبال مازندران در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات در گفت‌وگویی […]

2422222سومین دوره مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی جوانان کشور در سواحل فرح‌آباد مرکز مازندران آغاز شد.

 

به گزارش مازند اسپرت ، سومین دوره مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی جوانان کشور از صبح امروز در سواحل فرح‌آباد مرکز مازندران کار خود را آغاز کرد.

رئیس هیئت هندبال مازندران در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات در گفت‌وگویی گفت: این دوره از مسابقات با نام و یاد جان‌باختگان منا و حادثه عظیم رمی‌جمرات در بیت‌الله‌الحرام برگزار می‌شود.

خسرو ابراهیم‌زاده اظهار کرد: آیین قرعه‌کشی سومین دوره رقابت‌های قهرمانی هندبال ساحلی جوانان کشور شب گذشته با حضور نمایندگان تیم‌ها برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در این رویداد ورزشی چهار تیم با یکدیگر رقابت می‌کنند، تصریح کرد: تیم‌های هندبال طبس، گرگان، رستوران حاج حسن مازندران و بندرانزلی به مصاف هم می‌روند.

ابراهیم‌زاده خاطرنشان کرد: در دیدارهای صبح امروز نماینده طبس با نتیجه دو بر صفر از سد گرگان گذشت و تیم هندبال ساحلی جوانان مازندران نیز با نتیجه مشابه نماینده بندرانزلی را از پیش رو برداشت.

رئیس هیئت هندبال مازندران ادامه داد: امیدواریم با رقابت تنگاتنگ تیم‌ها سطح کیفی بالایی را شاهد باشیم و در میزبانی شایسته‌ای از نمایندگان استان‌های مختلف انجام شود.

این مسئول با اشاره به اینکه این رویداد در منطقه دو کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: در پایان این مرحله سه تیم برتر به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند.

ابراهیم‌زاده در پایان گفت: احتمال دارد دور نهایی سومین دوره مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی جوانان کشور تا یک ماه آینده برگزار شود و از هم‌اکنون آمادگی میزبانی خود از این رویداد را به مسئولان فدراسیون هندبال اعلام کردیم.

پاسخی بگذارید