تاریخ: ۱۳:۳۴ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

با حساسیت های حاکم بر جدال نماینده های قطر و ایران پیش بینی می شد کنفدراسیون فوتبال آسیا داور مطرحی را برای قضاوت بازی برگشت استقلال – السد در نظر بگیرد اما …

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بعد از شکست ۳-۱ در تهران استقلالی ها در شرایطی راهی دوحه شدند تا برای بازی دوشنبه شب با السد آماده شوند که شاگردان وینفرد شفر امیدوار به کامبک و زنده نگه داشتن شانس صعود به نیمه نهایی بودند.

در این بین انتخاب داور برای این جدال حساس یکی از مواردی بود که طی روزهای گذشته مورد توجه همگان قرار داشت، انتخابی که ساعاتی پیش انجام شد و کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر در انتخابی عجیب یکی از پرحاشیه ترین داوران فوتبال آسیا از کشور سنگاپور را برای قضاوت این جدال حساس در نظر گرفت.

 

محمدتقی جعفری داور سنگاپوری به عنوان یکی از پرحاشیه ترین داوران شرق آسیا به همراه دو هموطن خود وظیفه قضاوت جدال حساس و سنگین استقلال با السد را برعهده خواهند داشت تا شب دشوار شاگردان شفر در ورزشگاه جاسم بن حمد تکمیل شود. این داور سنگاپوری در مراحل گروهی قضاوت دیدار رفت پرسپولیس با السد در ورزشگاه جاسم بن حمد را نیز برعهده داشت که با شکست ۳-۱ نماینده ایران توام بود.

از خصوصیات محمد تقی جعفری می‌توان به این اشاره کرد که او خیلی سخت از کارت قرمزش استفاده می‌کند. در سال گذشته داور سنگاپوری کارت قرمزی را در مسابقات بین‌المللی نداد اما میانگین ۳٫۳ کارت زرد در هر بازی نشان می‌دهد او در استفاده از کارت زرد داور دست و دلبازی است.

پاسخی بگذارید