تاریخ: ۱۳:۳۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ملی پوش ایرانی با طی کردن مراحل اداری سفر به جزیره امروز به شهر ریدینگ رسید تا گام آخر در راه پیوستن به باشگاه انگلیسی را پشت سر بگذارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

، سعید عزت الهی یکی دیگر از ملی پوشان ایرانی است که باید فصل آتی را در باشگاه ریدینگ در رقابت های چمپیون شیپ بگذراند. این بازیکن که قبل از آغاز اردوهای ملی با قراردادی قرضی به شرط تمدید تا سه سال از روستوف به ریدینگ پیوست با توجه به بازی های فیفادی مراحل پیوستنش به باشگاه انگلیسی نیمه تمام ماند از همین روبه محض پایان بازی با ازبکستان راهی پاریس در فرانسه شد تا برای مجوز کار و ویزای سفر به انگلیس اقدام کند.

باشگاه ریدینگ که قبل از اردوهای ملی تست های پزشکی این بازیکن را در یکی از کلینیک های مجهز شهر بروکسل در بلژیک انجام داده بود بعد از توافق با باشگاه روسی و ستاره ایرانی پیش قراردادی با عزت الهی امضا و براساس همان قرارداد درخواست مجوز کار و روادید اقامت این بازیکن را به اتحادیه فوتبال انگلیس ارسال کرد که بعد از سه هفته در نهایت عزت الهی شب گذشته در پاریس مجوز ورود خود به انگلیس را دریافت کرد و راهی شهر ریدینگ شد.

بنا به اعلام باشگاه ریدینگ اگر اتفاق خاصی رخ ندهد ستاره ایرانی امروز به صورت رسمی به عنوان بازیکن جدید معرفی و دوران جدیدی از فوتبال حرفه ای خود را در یکی از مهیج ترین رقابت های باشگاهی آغاز خواهد کرد. البته بعید به نظر می رسد کلمنت سرمربی ریدینگ بتواند از ستاره ایرانی خود در بازی های هفته هفتم چمپیون شیپ بهره ببرد از همین رو عزت الهی از هفته آتی تجربه حضور در این رقابت ها را به دست خواهد آورد.

پاسخی بگذارید