تاریخ: ۱۳:۳۱ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

خیلی ها تصور می کنند پیشنهاد مالی خوب کویتی ها دلیل جدایی شهرزاد مظفر از تیم ملی فوتسال بانوان ایران بوده است در حالی که حقیقت چیز دیگری است

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

واقعیت این است که قرارداد شهرزاد مظفر با تیم ملی فوتسال تا پایان اردیبشهت ماه بوده و بعد ازاین فدراسیون فوتبال هیچ مذاکره جدی با این مربی برای تمدید قرارداد وی نداشته است چون بازی ای در پیش نبود!

فدراسیون فوتبال معمولا در مواجه با مربیان ایرانی ماهانه قرارداد می بندد. یعنی از شروع تمرینات برای یک تورنمنت مهم تا پایان بازی ها. این ممکن است کل سال را در بر نگیرد.

یعنی اگر از زمانی که تیم تمرینات خود را شروع می کند تا برگزاری تورنمنت ۸ ماه باشد قرارداد مربی ۸ ماهه تنظیم می شود در حالی که قرارداد فدراسیون فوتبال با مربیان خارجی سالانه است.

به هر صوت از آنجایی که بعد از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در جام ملت ها این تیم برنامه ای نداشته فدراسیون فوتبال برای عقد قرارداد با شهرزاد مظفر اقدامی انجام نداد و تصور می کرد این مربی به طور حتم برای تیم ملی فوتسال بانوان باقی می ماند. در حالی که او با پیشنهاد جدی از سوی فدراسیون فوتبال کویت به این کشور رفت و قرارداد دو ساله بست.

شهرزاد مظفر در این باره می گوید: بحث پیشنهاد تیم های خارجی از مدت ها پیش مطرح بود و اگر به کویت نمی رفتم حتما در ماه های آتی به یک تیم خارجی دیگر می پیوستم.
قهرمانی در جام ملت ها، دومی و سومی بازی های داخل سالن آسیا به همراه تیم ملی فوتسال بانوان ایران در کارنامه شهرزاد مظفر دیده می شود.

پاسخی بگذارید