تاریخ: ۱۳:۲۶ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

روسای قطری به هر بهانه ای اقدام به تقدیر از ستاره های السد می کنند که این دفعه به جای ستاره های خارجی نوبت به ستاره های داخلی رسید تا تندیسی دریافت کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در آستانه جدال برگشت با استقلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سران باشگاه السد به هر بهانه ای اقدام به بالا بردن روحیه تیمی و فردی می کنند که جدیدترین اقدام آنها اعطای تندیس بهترین بازیکن داخلی ماه گذشته لیگ ستارگان به ملی پوش جوان این تیم بود.

 

شبکه الکاس به عنوان اسپانسر اصلی رقابت های لیگ ستارگان قطر بعد از برگزاری نظرسنجی های مختلف اکرم عفیف ستاره جوان و ملی پوش السد را به عنوان بازیکن ماه گذشته لیگ ستارگان انتخاب و معرفی کرد که تندیس این عنوان شب گذشته قبل از آغاز جلسه تمرینی السدی ها در مراسمی خاص به این بازیکن اعطا شد تا بازار تندیس در اردوی رقیب استقلال حسابی داغ باشد.

اکرم عفیف زننده یکی از سه گل السد در بازی رفت با استقلال در ورزشگاه آزادی بود که بعد از چند مقطع حضور قرضی در لیگ های اروپایی از جمله لالیگا و باشگاه ویارئال حالا یکی از ستاره های اوسوالدو پریرا در السد قلمداد می شود که دیشب پاسخ بازی های خوب خود را با انتخاب به عنوان بهترین بازیکن ماه گذشته لیگ ستارگان گرفت.

پاسخی بگذارید