تاریخ: ۱۹:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مهدی هاشمی‌نسب گفت: مستحق برد نبودیم، اما مستحق شکست هم نبودیم و می‌توانستیم با تساوی زمین بازی را ترک کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

مهدی هاشمی نسب مربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل پرسپولیس گفت: در این بازی مستحق باخت نبودیم، این بازی هم مثل تمام بازی‌های دیگر بود. متاسفانه باختیم و توقعی هم نداریم به هر حال تیم ما تازه به لیگ برتر آمده و مطمئن باشید در هفته آینده نساجی متفاوتی می‌بینیم.

مربی نساجی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخلاف گذشته این بار از سوی هواداران فحاشی نشنید، عنوان کرد: چرا فحش دادند اما خیلی کمتر از گذشته بود. هواداران پرسپولیس به موضوع من حساس هستند اما نسبت به گذشته خیلی کمتر فحاشی کردند.

وی درباره قضاوت داور بازی عنوان کرد: قضاوت داور عالی بود و حرف نداشت! هر دو تیم از داوری مشکل داشتند. آقای فتاحی هم ببیند که دیگر پسر خوبی شده‌ام و داور هم دستش درد نکند.

هاشمی‌نسب درباره این موضوع که جواد نکونام هم به عملکرد داور اعتراض داشت، گفت: واقعیت این است که هم پرسپولیسی‌ها از داوری شاکی بودند و هم ما. هر دو طرف به نحوه قضاوت اعتراض داشتند.

مربی نساجی درباره این موضوع که آیا امروز نساجی در دیدار مقابل پرسپولیس مستحق باخت بود یا نه، تصریح کرد: امروز مستحق برد نبودیم، اما مستحق شکست هم نبودیم و می‌توانستیم با تساوی زمین بازی را ترک کنیم.

پاسخی بگذارید