نساجی امروز بدشانسی آورد
تاریخ: ۸:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
نام نویسنده: علی احمدی
بهداد سلیمی: به احترام هواداران پرسپولیس از حقوقم در این باشگاه گذشتم

قهرمان وزنه‌برداری المپیک گفت: پرسپولیس یکی از قدرت‌های خوب آسیا است ولی نساجی هم امروز بدشانسی آورد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بهداد سلیمی بعد از دیدار پرسپو با #نساجی_مازندران گفت: پرسپولیس یکی از قدرت‌های خوب آسیا است و یکی از تیم‌هایی است که در هر مسابقه شانس پیروزی دارد. نساجی هم امروز بدشانسی آورد و می‌توانست حداقل یک مساوی بگیرد اما نشد و بازیکنان زحمت خودشان را کشیدند ولی در نهایت بازی را واگذار کردند.

بهداد سلیمی: به احترام هواداران پرسپولیس از حقوقم در این باشگاه گذشتم

قهرمان وزنه‌برداری المپیک و جهان می‌گوید با گذشت پنج سال از قراردادش با پرسپولیس، بخشی از قراردادش را به احترام هواداران این تیم نگرفته است.

بهداد سلیمی قهرمان وزنه‌برداری المپیک و جهان که برای حمایت از نساجی به ورزشگاه آزادی آمده بود، درباره شکست دو بر صفر تیم محبوبش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس یکی از قدرت‌های خوب آسیاست و از تیم‌هایی است که شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با اشاره به بدشانسی یاران جواد نکونام در این دیدار افزود: نساجی می‌توانست حداقل یک امتیاز کسب کند اما اشکالی ندارد چراکه همه بازیکنان تمام تلاش خود را به کار بردند.

بهداد سلیمی در دوران مدیریت رویانیان در پرسپولیس عضو تیم وزنه‌برداری این باشگاه شد و با حواشی مختلفی از سرخپوشان جدا شد. او در پاسخ به این سوال که پس از گذشت پنج سال از آن دوران توانسته مبلغ قراردادش را از پرسپولیس دریافت کند، خاطرنشان کرد: من زمان آقای رویانیان قراردادی با پرسپولیس داشتم که مبلغی از حقوقم باقی ماند اما به احترام هواداران پرسپولیس پیگیر آن نشدم البته این پول‌ها اصلا مهم نیست.

پاسخی بگذارید