مربی تیم فوتبال نساجی مازندران
تاریخ: ۸:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
نام نویسنده: علی احمدی
رجبی: اخراج بازیکن نساجی درست نبود/ داور بازی را به سود پرسپولیس کنترل کرد

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: داور خوب قضاوت نکرد و اخراج بازیکن ما درست نبود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حمیدرضا رجبی بعد از شکست دو بر یک مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت:‌ ما پرسپولیس را کنترل کردیم، به نظرم داور با اخطارهای زیادی که به ما داد تیم ما را عقب نشاند. نیمه دوم هم در حالی که هیچ خطایی روی بازیکن پرسپولیس رخ نداده بود داور بازیکن ما را اخراج کرد در حالی که خود بازیکن پرسپولیس می‌گفت برخوردی با او انجام نشده است.

وی ادامه داد: این داور در بازی با تراکتورسازی پنالتی ۱۰۰ درصد ما را نگرفت و بازیکن تراکتورسازی را اخراج نکرد. مربی نساجی در مورد اینکه اما مهدی هاشمی نسب گفته بود داوری عالی بود اظهار داشت:‌مهدی شاید خیلی دوست ندارد جو را ناآرام کند اما اخراج بازیکن ما درست نبود داور بازی را به سود پرسپولیس اداره می‌کرد.

مربی نساجی در مورد حضور بهداد سلیمی و تماشاگران زیاد نساجی گفت: تماشاگران ما زیاد هستند و از آنها تشکر می‌کنیم. ما یک تیم لیگ یکی هستیم که امسال به لیگ برتر آمده‌ایم بضاعت‌مان همین است و روز به روز بهتر می‌شویم و در لیگ برتر می‌مانیم.

رجبی در مورد اینکه برانکو هم به داور معترض بود اظهار داشت:‌ این نشان‌دهنده این است که داور ضعیف بوده است وقتی دو تیم به داور معترض می‌شوند یعنی ضعف داور.

 

پاسخی بگذارید