اگر مستحق بردن پرسپولیس نبودیم، باخت هم حق ما نبود
تاریخ: ۸:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
هاشمی‌نسب: این بار کم‌تر فحش خوردم/ داوری مشکل هر دو تیم بود

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از شکست ۲ بر یک نساجی مقابل پرسپولیس گفت: داوری مشکل هر دو تیم بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی هاشمی نسب در پایان دیدار تیم های پرسپولیس و نساجی مازندران درباره شکست نماینده مازندرانی در این دیدار اظهار داشت: متاسفانه ما با وجود بازی خوبی که مقابل پرسپولیس انجام دادیم، اما باختیم و توقعی زیادی هم از تیم ما نیست. ما تازه به لیگ برتر آمده‌ایم و سطح انتظارها از تیم ما زیاد بالا نیست.

وی ادامه داد: هواداران مطمئن باشند که در هفته‌های آینده نساجی متفاوت‌تری را شاهد خواهند بود.

هاشمی نسب در واکنش به سوال خبرنگاری که از او پرسید که برخلاف گذشته این بار از سوی هواداران فحاشی نشنید، تاکید کرد: چرا فحش دادند اما به مراتب خیلی کم تر از گذشته بود. هواداران به موضوع من حساس هستند اما باید بگویم که نسبت به گذشته خیلی کم تر فحاشی کردند.

مربی تیم نساجی در مورد عملکرد تیم داوری دیدار پرسپولیس و نساجی خاطرنشان کرد: قضاوت تیم داوری عالی بود!داور هم خیلی عالی بود(به کنایه).آقای فتاحی هم ببیند که دیگر پسر خوبی شده ام و داور هم دستش درد نکند.

وی در پاسخ به این سوال که اما جواد نکونام سرمربی تیم نساجی دائم به عملکرد داوران اعتراض داشت، گفت: واقعیت این است که از داوری هم پرسپولیس شاکی بود و هم ما و هر دو طرف به نحوه قضاوت اعتراض داشتند.

هاشمی نسب در واکنش به این سوال که آیا امروز نساجی در دیدار مقابل پرسپولیس مستحق باخت بود یا نه، گفت: ما مستحق برد نبودیم، اما مستحق شکست هم نبودیم و می توانستیم با تساوی زمین بازی را ترک کنیم.

 

پاسخی بگذارید