تاریخ: ۲۱:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

هافبک با تجربه تراکتورسازی در دیدار تدارکاتی مقابل ازبکستان دوباره بازوبند کاپیتان تیم ملی را بر بازو بست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

اشکان دژاگه در آخرین دیدار تدارکاتی تیم ملی ایران قبل از سفر به روسیه برای انجام دیدارهای جام جهانی، به‌عنوان بازیکن تعویضی حدود ۲۰ دقیقه مقابل ترکیه بازی کرد و توانست در دقایق تلف شده از روی نقطه پنالتی گلزنی کند ولی این هافبک خلاق و تکنیکی در جام جهانی فرصت بازی دوباره نداشت.

 

اشکان دژاگه که امسال برای نخستین بار به فوتبال ایران آمده و در هفته‌های اخیر برای تراکتورسازی به میدان رفته، پس از عملکرد خوبی که در این تیم داشت مجددا در فهرست ملی پوشان قرار گرفت و در دیدار تدارکاتی روز گذشته مقابل ازبکستان که با برتری یک بر صفر به پایان رسید، مجددا از ابتدا به میدان رفت.

با وجود اینکه اشکان دژاگه در دیدار تدارکاتی قبل از جام جهانی برابر ترکیه گلزنی کرد، اما او دیروز پس از حدود ۱۰ ماه به‌عنوان کاپیتان تیم ملی از ابتدا وارد زمین شد و یک نیمه در ترکیب منتخب کارلوس کی‌روش حضور داشت که نمایش نسبتا خوبی هم از خود بر جای گذاشت تا احتمال حضورش در اردوهای بعدی را بیشتر کند.

 

آخرین مرتبه‌ای که اشکان دژاگه نفر اول صف ورود ملی پوشان ایران به زمین بود به دیدار روز هجدهم آبان ماه ۹۶ برمی‌گردد؛ جایی که تیم ملی ایران موفق به پیروزی ۲ بر یک در دیدار تدارکاتی برابر پاناما شد و دژاگه در آن مسابقه هم توانست از روی نقطه پنالتی دروازه حریف ایران را باز کند.

 

پاسخی بگذارید