تاریخ: ۱۳:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

غیبت تعداد زیادی از ستاره های الدحیل در تمرینات روزهای گذشته باعث شد تا سرمربی تونسی نگرانی خود از بابت شرایط این بازیکنان را بروز دهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بعد از برد ۲-۱ برابر الخریطیات در جام حذفی که با تیم دوم الدحیل و در غیاب ستاره های سرشناس رقم خورد دور نهایی تمرینات این تیم برای رویارویی با پرسپولیس ایران در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا از دیروز در حالی استارت خورد که سرمربی تونسی با ابراز نگرانی از غیبت بازیکنان ملی پوش پرتعداد از لحظه شماری برای بازگشت سالم آنها به اردوی تیم خبر داد.

 

الدحیل که بیشتر بازیکنانش جزو ملی پوشان قطر هستند علاوه بر داشتن ۷ سهمیه در جمع عنابی ها دو ستاره سرشناس خارجی نیز در تیم های ملی کره جنوبی و مراکش دارد که عدم حضور آنها در تمرینات به خاطر اردوهای ملی باعث شد تا نبیل معلول نگرانی خود از بابت شرایط بدنی و روحی آنها را نشان بدهد.

این مربی با بیان این که امیدوار است در پایان بازی های ملی ستاره های خود را صحیح و سالم در اختیار داشته باشد نه مصدوم مدعی شد تمام تمرکزش روی بازی برگشت با پرسپولیس قرار دارد، جدالی که حضور سالم تمام ستاره های ملی پوش الدحیل برای نتیجه گرفتن در آن حائز اهمیت است.

پاسخی بگذارید