تاریخ: ۱۶:۳۹ :: ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره باشگاه خونه به خونه بابل امروز در راستای گرامیداشت یاد و خاطره هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس تصمیماتی را اتخاذ کردند.   به گزارش مازند اسپرت ، در نشست مشترک مدیرعامل و کادر فنی و اعضای هیات مدیره تیم خونه به خونه بابل تصمیمات مهمی برای گرامیداشت یاد […]

002255مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره باشگاه خونه به خونه بابل امروز در راستای گرامیداشت یاد و خاطره هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس تصمیماتی را اتخاذ کردند.

 

به گزارش مازند اسپرت ، در نشست مشترک مدیرعامل و کادر فنی و اعضای هیات مدیره تیم خونه به خونه بابل تصمیمات مهمی برای گرامیداشت یاد و خاطره هادی نوروزی اتخاذ شد.

 

در این جلسه که ظهر امروز با حضور قاسم حسن زاده مدیرعامل باشگاه و برخی اعضای هیات مدیره و اکبر میثاقیان برگزارشد تصمیم گرفته شد پیراهن شماره ۲۴ در این تبم برای همیشه بایگانی شود و تیم خونه به خونه تا پایان فصل پیراهن مشکی بر تن خواهد کرد.

 

قاسم حسن زاده مدیرعامل باشگاه خونه به خونه در این باره گفت: گرامی داشتن یاد هادی نوروزی عزیز را وظیفه خود میدانیم. همه مردم فوتبالدوست ایران و تمام بابلی‌ها و مازندرانی‌ها سوگوار هستند. بر حسب وظیفه در جلسه امروز تصمیم به بایگانی کردن شماره ۲۴ در تیم خونه به خونه برای همیشه کرده‌ایم. همچنین شنبه با کمیته مسابقات و سازمان لیگ رایزنی خواهیم کرد تا در صورت موافقت و تطابق با قوانین بتوانیم تا پایان فصل با پیراهن مشکی به میدان برویم و قطعا مسئولان محترم سازمان لیگ و برگزاری مسابقات لیگ یک در این باره مساعدت خواهند کرد.

 

حسن زاده در ادامه گفت: دیروز پیشنهاد عقد قرارداد ۱۰ ساله با هانی نوروزی را با خانواده نوروزی در میان گذاشتیم. امروز هم مطلع شدیم پرسپولیس هم چنین پیشنهادی داده است. در این باره ما آمادگی خود را اعلام می‌داریم و افتخار می‌کنیم هانی عضو باشگاه خونه به خونه باشد. هادی عزیز به تیم شهرش تعصب داشت و همواره با بازیکنان و سرمربی تیم و ما صحبت می‌کرد و شدیدا علاقه مند بود تیم شهرش با کسب نتایج مطلوب مردم بابل و مازندران را شاد کند.

 

وی در پایان گفت: بار دیگر به خانواده نوروزی و اهالی کپورچال و مردم بابل که سوگوار هستند تسلیت می‌گویم و امیدوارم بتوانیم با کسب بهترین نتایج روح این عزیز از دست رفته که حامی تیم بود را شاد کنیم.

پاسخی بگذارید