تاریخ: ۱۶:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
نام نویسنده: sobhan

بعد از گذشت تقریبا دو سال از مدیریت افتخاری، شمارش معکوس برای برکناری اش آغاز شده است. به گزارش مازنداسپرت ، دی ماه ۱۳۹۲ سکان هدایت فوتسال کشور به کسی واگذار شد که حتی قدیمی های این رشته پس از تحقیق و کلی پرس و جو، به هویت او پی بردند. رضا افتخاری که تنها […]

بعد از گذشت تقریبا دو سال از مدیریت افتخاری، شمارش معکوس برای برکناری اش آغاز شده است.

به گزارش مازنداسپرت ، دی ماه ۱۳۹۲ سکان هدایت فوتسال کشور به کسی واگذار شد که حتی قدیمی های این رشته پس از تحقیق و کلی پرس و جو، به هویت او پی بردند. رضا افتخاری که تنها سابقه فوتسالی اش برگزاری بازی های داخل سازمانی در تربیت بدنی استان تهران بود، فوتسال ایران را با افتخارات بیشمار تحویل گرفت اما نتوانست در دو سال خدمتش چیزی به تالار افتخاراتش اضافه کند.

بعد از گذشت تقریبا دو سال از مدیریت افتخاری، شمارش معکوس برای برکناری اش آغاز شده است. فوتسالی ها بعد از مشاهده نحوه مدیریت وی، هم خوشحال شدند هم ناراحت؛ ناراحت از اینکه فوتسال ایران با حضور این شخص دو سال پسرفت کرد و خوشحال از اینکه او در زمان ریاست رئیس فدراسیونی وارد فوتسال شده که پایان عمر ریاستش فرا رسیده است.

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برای انتخاب رئیس فدراسیون جدید در اسفند ۹۴ یا اردیبهشت ۹۵ برگزار خواهد شد و با رفتن کفاشیان بعد از ۸ سال باید منتظر خداحافظی افتخاری هم باشیم.

اما اتفاق دیگری که رفتن افتخاری از کمیته فوتسال را قوت می بخشد، رای نیاوردن وزیر ورزش در مجلس شورای اسلامی است.

استیضاح محمود گودرزی با با امضای ۵۰ نماینده در نوبت است و برکناری وزیر ورزش ارتباط بسیاری با رئیس فوتسال خواهد داشت چرا که گفته می شود رضا افتخاری به عنوان یکی از مقامات نزدیک به وزارتخانه وارد فدراسیون شده و سعی در نزدیک کردن کفاشیان و گودرزی داشته است.

حال با رسیدن موعد خداحافظی نفر اول ورزش و فوتبال کشور باید منتظر تغییر و تحولات اساسی در راس فوتسال نیز باشیم.

منبع:پایگاه خبری فوتسال

پاسخی بگذارید