تاریخ: ۱۵:۳۲ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۷
نام نویسنده: سیاوش زارع
ترابیان: ژاپن، بلاروس و اوکراین آماده حضور در ایران هستند/ منتظر موافقت شورای برون‌مرزی برای اعزام تیم ملی به برزیل هستیم

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی تأکید کرد سه تیم‌ ژاپن،‌ بلاروس و اوکراین آماده حضور در ایران هستند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عباس ترابیان درباره برگزاری تورنمنت چهار جانبه فوتسال تبریز با حضور تیم‌های ایران،‌ ژاپن،‌ بلاروس و اوکراین که قرار است اول مهر ماه برگزار شود، اظهار داشت: صددرصد همه چیز آماده برگزاری این مسابقات است. ما دعوت‌نامه حضور تیم‌ها در ایران را برای فدراسیون‌های سه کشور ژاپن،‌ بلاروس و اوکراین فرستاده‌ایم و آنها هم همگی برای حضور در ایران اعلام آمادگی کرده‌اند و حتی برنامه پروازهای این سه تیم به ایران هم مشخص شده است.

وی در مورد شرایط میزبانی شهر تبریز از این تورنمنت تصریح کرد: خدا را شکر امکانات تبریز خوب است و مشکلی از این بابت نداریم. تنها یک مشکل کوچک با اسپانسر مسابقات داشتیم که آن هم در حال رایزنی هستیم و امیدواریم این مشکل هم برطرف شود.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در مورد دیدار دوستانه تیم فوتسال ایران مقابل برزیل که قرار است آبان ماه برگزار شود، گفت: مجوز اولیه برای برگزاری این مسابقه را گرفته‌ایم و حتی کمیته فنی و فدراسیون فوتبال هم با اعزام تیم موافقت کرده‌اند. الان هم پرونده این بازی به شورای برون مرزی رفته و به محض موافقت آنها، کارهای اعزام تیم را انجام خواهیم داد. واقعاً هم این بازی حیف است،‌ چون اگر ما به این کشور نرویم،‌ آنها هم فروردین ماه به ایران نخواهند آمد و به این ترتیب عملاً ارتباط‌مان با برزیلی‌ها قطع خواهد شد.

ترابیان در مورد «بازی‌های دوستانه تیم فوتسال المپیک و اینکه آیا دیدار تدارکاتی جدیدی برای این تیم در نظر گرفته شده است یا خیر؟»، عنوان کرد: رده سنی المپیک در جهان نایاب است و بیشتر کشورهای دنیا در این رده تیم ندارند. در مسابقاتی هم که قرار است در آرژانتین برگزار شود (المپیک جوانان) تعداد محدودی تیم شرکت می‌کنند و آنها هم برنامه‌های خود را تا مسابقات مشخص کرده‌اند.

وی افزود: اکنون هم به جز بازی‌های دوستانه‌ای که با عراق برگزار کردیم،‌ بازی‌های ‌دیگری هماهنگ نشده است. ضمن اینکه ما چند وقت پیش هم در تورنمنت ایتالیا شرکت کردیم که بچه‌ها هم در آن بازی‌ها به خوبی درخشیدند. در المپیک جوانان نیز که در کشور آرژانتین برگزار می‌شود در گروه مرگ قرار گرفته‌ایم و تیم‌های روسیه به عنوان قهرمان جهان،‌ برزیل به عنوان یکی از مدعیان اصلی این رقابت‌ها و کاستاریکا و جزایر سلیمان با ما هم‌گروه هستند. با تمام این اوصاف بعید می‌دانم دیگر تا شروع مسابقات بازی تدارکاتی دیگری برای تیم المپیک داشته باشیم./تسنیم

پاسخی بگذارید