برتری پرگل شهروند در هفته نهم لیگ برتر فوتسال ؛
تاریخ: ۲۱:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۶
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
سوهانی که زیر پاهای ساروی ها خورد شد/ تحقیر قُمی ها در قلعه عقاب ها !

تیم فوتسال شهروند ساری نهمین هفته رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور را با پیروزی پشت سر گذاشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در نهمین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۶ شهریورماه ۹۷ تیم فوتسال شهروند ساری در سالن سید رسول حسینی میزبان سوهان محمد سیمای قم بود و در پایان با نتیجه پرگل ۷ بر یک صاحب برتری شد.

مراد ناظری (۲ بار)، امیرحسین رسولی، رضا امانی، طاها مرتضوی، علی رهنما و کیانوش شیرپور برای شهروند ساری گلزنی کردند و روح الله ایثاری نیز تک گل قمی ها را به ثمر رساند.

در این دیدار که در مقابل دیدگان ۳ هزار تماشاگر برگزار شد، شهروند ساری از همان ابتدا با در دست گرفتن توپ و میدان چند موقعیت خوب را روی دروازه میهمان قمی خلق کرد و توانست توسط مراد ناظری به گل اول خود دست پیدا کند.

شهروندی ها با تداوم بازی خوب شان در ادامه نیمه اول توانستند دو بار دیگر توسط امیرحسین رسولی و رضا امانی دروازه سوهان محمد سیما را باز کنند تا با برتری ۳ گله راهی رختکن شوند.

شاگردان محمد اسماعیل پور در تیم شهروند ساری در نیمه دوم نیز دست بردار نبودند و برای ثبت یک برد تاریخی در خانه مقابل نماینده قم مصمم بودند و توانستند ۴ گل دیگر توسط طاها مرتضوی، علی رهنما، مراد ناظری و کیانوش شیرپور به ثمر برسانند و این در حالی بود که سوهان محمد سیما فقط یک بار و از روی نقطه پنالتی اول توانست به گل برسد.

عارف عالی منش که در اواسط نیمه دوم به جای سینا پرکاس وارد زمین شده بود توانست پنالتی نقطه دوم میهمان قمی را مهار کند.

از نکات قابل توجه این دیدار می توان به اخراج محسن شنوفی و سعید قاسمی دو بازیکن سوهان محمد سیمای قم که با دریافت دو کارت زرد از زمین مسابقه اخراج شدند، اشاره کرد.

شهروند ساری با کسب این پیروزی ۱۶ امتیازی شد و در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال کشور قرار گرفت.

پاسخی بگذارید