تاریخ: ۱۶:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۶
نام نویسنده: سیاوش زارع
قرارداد تیم ملی برای البسه نهایی نشده است

فدراسیون فوتبال درباره قرارداد البسه تیم ملی اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ماجرای لباس بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران ابعاد جدیدی به خود گرفته است. بعد از آنکه فدراسیون فوتبال چند روز پیش اعلام کرد شرکت آل اشپورت اسپانسر لباس تیم ملی است و حتی بازیکنان در تمرین روز گذشته از این برند استفاده کردند، اما ملی پوشان در تمرین امروز لباس های اسپانسر قبلی تیم ملی را به تن داشتند.

این تناقض در نوع پوشش بازیکنان تیم ملی که در رسانه ها هم بازتاب داشت، باعث واکنش فدراسیون فوتبال شد.

فدراسیون امروز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: «از آنجاییکه فرآیند مناقصه البسه تیم ملی هنوز به اتمام نرسیده و تا زمانی که فدراسیون به یک توافق نهایی با یکی از برندهای معتبر در این زمینه برسد و از سوی دیگر با توجه به اینکه در حال حاضر اقلامی که در این بخش در دسترس فدراسیون فوتبال است و به اندازه کافی در محل ذخیره البسه موجود می باشد، تصمیم بر این شده است که از تمامی اقلامی که در حال حاضر در اختیار فدراسیون قرار دارد و از سرمایه موجود در زمان و مکان مناسب استفاده شود.

بدیهی است تا زمان مشخص شدن اسپانسر تیم ملی در زمینه البسه و تصمیم گیری نهایی در این خصوص و به دلیل دفاع و حفاظت از منابع فنی و مالی تیم ملی فوتبال کشورمان از محل ذخیره البسه موجود استفاده خواهد شد.»/مهر

پاسخی بگذارید