سه شهر سه نماینده ؛
تاریخ: ۸:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
نام نویسنده: تحریریه
برنامه هفته اول و دوم لیگ دسته سوم اعلام شد/بابل، فریدونکنار و میاندورود در انتظار آغاز لیگ !

کمیته مسابقات برنامه هفته اول و دوم لیگ دسته سوم در فصل ۹۸-۹۷ را اعلام کرد.‏

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

 

برنامه هفته اول و دوم به شرح زیر است:

هفته اول
دوشنبه    ۲مهر ۹۷‏
آلتون تهران- مقاومت نوین تهران-ساعت ۱۵- ورزشگاه  کشوری تهران تهران
‏مقاومت البرز- ذوب آذرخش مشهد( دزفول)‏ -ساعت ۱۵- ورزشگاه  شریعتی کرج البرز
‏پاس مشهد- صنعت مشهد-ساعت ۱۵- ورزشگاه  تختی مشهد خ رضوی ‏
‏‏ستاره کاسپین بابل- شهرداری فریدونکنار-ساعت ۱۵- ورزشگاه  هفت تیر بابل مازندران
‏شهرداری بیرجند- شاه جهان اسفراین-ساعت ۱۵- ورزشگاه  غدیر بیرجند خ جنوبی
‏امید حسن آباد(سرخ پوشان سهند)- دارایی گز ‏گلستان-ساعت ۱۵- ورزشگاه  ‏ متعاقبا اعلام میگردد
‏آذر کوثر تبریز- سپهر سبز آذربایجان-ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه  اختصاصی شهرداری ‏تبریز تبریز آ.شرقی
‏یاران شیخ رحیمی شهر ری- آرش ری-ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه  عطر سیب ‏ تهران تهران
‏آریا مینو خرمدره زنجان- شهرداری آستارا-ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه  زمین دانشگاه خرمدره زنجان
‏سفیر نوین آبیک قزوین- شهدای ماکران میاندرود-ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه  تختی آبیک قزوین
‏داماش تهران- شهرستان گرمی اردبیل-ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه  هرندی تهران تهران
‏استقلال شوش(چهارمحال)- استقلال ملاثانی(گویم ‏فارس)‏ -ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه  تختی شوش خوزستان
‏کیمیا فرآیند تهران- فجر شهید کاظمی البزر-ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگردد تهران
‏گرین کشاورز نهاوند- پرسپولیس دزفول ‏-ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه  علیمرادیان نهاوند ‏ همدان
‏شهرستان قروه کردستان- ذوب و فلزات بهار ‏همدان-ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه  شهید چمران قروه کردستان
‏کاویان نقده- سولدوز نقده-ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه  تختی نقده آ.غربی
‏منصور ساوه – سپاهان خورموج-ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه  چمران ساوه مرکزی
‏استقلال لطیفی لارستان(کارا شیراز)- وحدت زاهدان-ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه  تختی لارستان فارس
‏سه شنبه ۳ مهر ۹۷‏
شهاب تهران – شهید کلهر شهریار-ساعت ۱۵ – ورزشگاه  کشوری تهران تهران
‏نماینده کرمان-  فولاد بردسیر کرمان-ساعت ۱۵ – ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگردد
‏خلیج فارس میناب هرمزگان- شهدای بافق یزد-ساعت ۱۵ – ورزشگاه   شهید امینی ‏ میناب هرمزگان
‏شهدای کوشک بیدک شیراز(رضایی فیروز آباد)- فاروق ‏مرودشت-ساعت ۱۵ – ورزشگاه  تختی ‏ شیراز فارس
‏فولاد یزد- آلومینیوم هرمزگان-ساعت ۱۵ – ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگردد
‏ابوذر باشت- موسسه دانا یاسوج – ساعت ۱۵ – ورزشگاه   تختی باشت کهکیلویه و ‏بویراحمد
‏ذوالفقار کاشان(صفاهان)- کیشوند جوان کیش-ساعت ۱۵ – ورزشگاه   رفاه کارگران کاشان اصفهان
‏جنوب باغملک- استقلال ماهشهر ‏-ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه  شهدای هفت ‏تیر ‏ باغملک خوزستان
‏شهدای چوار ۶۵ ایلام – دالاهو کرمانشاه ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه تختی ایلام ایلام
‏‏شاهین بندر عامری بوشهر –  شاهین لردگان ‏چهارمحال ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه شهید جمادی دلوار بوشهر
‏خوزستان(پرسپولیس گناوه)- بهزیستی لرستان ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
‏برق آرا البرز (مقاوم فجر البرز) – پرواز زنجان ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه شریعتی کرج البرز

هفته دوم
دوشنبه ۹ مهر ۹۷‏
آریا سنگسر سمنان- مقاومت البرز- ساعت ۱۵ – ورزشگاه   آزادی مهدیشهر سمنان
‏ذوب آذرخش مشهد( دزفول)- ستاره کاسپین بابل- ساعت ۱۵ – ورزشگاه   تختی مشهد خ رضوی
‏شهرداری فریدونکنار- آلتون تهران- ساعت ۱۵ – ورزشگاه   آزادی فریدونکنار مازندران
‏دارایی گز گلستان- پاس مشهد ‏- ساعت ۱۵ – ورزشگاه   مام رضا علیه ‏السلام بندر گز گلستان
‏مقاومت نوین تهران- امید حسن آباد(سرخ پوشان ‏سهند)‏ – ساعت ۱۵:۱۵  – ورزشگاه   متعاقبا اعلام میگردد

‏شهرداری آستارا- ‏سفیر نوین آبیک قزوین- ساعت ۱۵:۱۵  – ورزشگاه   شهدای سیبلی آستارا گیلان
‏سپهر سبز آذربایجان- یاران شیخ رحیمی شهر ری ‏ ‏- ساعت ۱۵:۱۵  – ورزشگاه   پارک صنعت تبریز آ.شرقی
‏شهرداری نوشهر- برق آرا البرز ( مقاوم فجر)‏ – ساعت ۱۵:۱۵  – ورزشگاه   هفت تیر چالوس مازندران
‏پرواز زنجان- آذر کوثر تبریز- ساعت ۱۵:۱۵  – ورزشگاه   ‏۱۵ خرداد زنجان ‏ زنجان
‏شهرستان گرمی اردبیل- آریامینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۵:۱۵  – ورزشگاه   تختی گرمی ‏ اردبیل
‏آرش ری- داماش تهران- ساعت ۱۵:۱۵  – ورزشگاه   هویزه تهران تهران
‏فجر شهید کاظمی البرز-استقلال شوش(چهارمحال)‏ ‏- ساعت ۱۵:۱۵  – ورزشگاه   شریعتی کرج ‏ البرز
‏استقلال ملاثانی(گویم فارس)-شهرستان قروه ‏کردستان- ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه   متعاقبا اعلام میگردد
‏تربیت سقز کردستان- گرین کشاورز نهاوند ‏- ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه   کاوه سقز کردستان
‏سولدوز نقده- شهاب تهران-  ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه   تختی نقده آ.غربی

‏پرسپولیس دزفول- کاویان نقده ‏-  ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه   شهید مجدیان دزفول خوزستان
‏شهید کلهر شهریار- کیمیا فرآیند تهران-  ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه   شهید رهنما شهریار تهران
‏‏سه شنبه   ۱۰ مهر ۹۷‏
بهزیستی لرستان- شاهین بندرعامری-  ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه   تختی ۱‏ خرم آباد لرستان
‏سپاهان خورموج-ابوذر باشت-  ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه   تختی خورموج ‏ بوشهر
‏دالاهو (کرند غرب)- منصور ساوه-  ساعت ۱۵:۳۰  – ورزشگاه   ریزوندی اسلام ‏آباد کرمانشاه
‏شاهین لردگان- شهدای چوار ۶۵ ایلام –  ساعت ۱۵ – ورزشگاه   تختی لردگان چهارمحال
‏موسسه  دانا یاسوج- جنوب باغملک-  ساعت ۱۵ – ورزشگاه   تختی یاسوج کهکیلویه
‏استقلال ماهشهر- خوزستان(پرسپولیس گناوه)‏ –  ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه   شهدای ماهشهر ماهشهر خوزستان
‏آلومینیوم هرمزگان- نماینده کرمان-  ساعت ۱۵ – ورزشگاه   متعاقبا اعلام میگردد
‏فولاد بردسیر کرمان-شهدای کوشک بیدک ‏شیراز(رضایی فیروزآباد)‏ –  ساعت ۱۵ – ورزشگاه   شهدای بردسیر بردسیر کرمان
‏شهدای بافق یزد- ذوالفقار کاشان(صفاهان)‏ –  ساعت ۱۵ – ورزشگاه   شهدای سنگ ‏آهن بافق یزد
‏آران و بیدگل اصفهان- فولاد یزد-  ساعت ۱۵ – ورزشگاه   تختی آران و  ‏بیدگل اصفهان
‏وحدت زاهدان- خلیج فارس میناب هرمزگان-  ساعت ۱۵ – ورزشگاه   الغدیر زاهدان سیستان و ‏بلوچستان
‏فاروق مرودشت- استقلال لطیفی لارستان(کارا ‏شیراز)‏ –  ساعت ۱۵ – ورزشگاه   تختی مرودشت فارس
‏صنعت مشهد- شهرداری بیرجند-  ساعت ۱۵ – ورزشگاه   تختی مشهد خ رضوی

پاسخی بگذارید