عکاس : سید سجاد فلاح
تاریخ: ۸:۲۴ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
نام نویسنده: تحریریه
برتری بهشهری ها در هفته سوم رقابت های لیگ برتر کشتی باشگاه های کشور

راه و شهرسازی گلستان و پتروشیمی بهشهر در کشتی آزاد به پیروزی رسیدند .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته سوم از دور رفت رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور با پیروزی تیم های راه و شهرسازی گلستان و پتروشیمی بهشهر در کشتی آزاد و تیم رعد پدافند البرز در کشتی فرنگی پایان یافت.
نتایج دیدارهای این هفته از رقابت ها که عصر امروز (چهارشنبه) در شهرهای گرگان، بهشهر و مشهد برگزار شد به شرح زیر است:

کشتی آزاد گروه یک:
راه و شهرسازی گلستان، برنده امتیاز مثبت ۲۳ – رعد پدافند کرمانشاه امتیاز مثبت ۱۷ (اسامی تیم کرمانشاه در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: رضا اسدی ۵- علیرضا سرلک، برنده ۶
۶۱ کیلوگرم: محمد ملکی، ۸ برنده – خیراله قهرمانی ۸
۶۵ کیلوگرم: بهزاد بهروزی راد ۲- مرتضی قیاسی، برنده ۱۲
۷۰ کیلوگرم: حسین مصطفوی ۳- محمدرضا سرگو، برنده ۴
۷۴ کیلوگرم: حسن ییرانوند صفر- محمد امیری، برنده ۲
۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۶- محمدجواد حمیدی ۴
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده ۱۴- سید علی موسوی ۷
۹۲ کیلوگرم: حامد منافیان ۶- سیدعلی عبدالهی، برنده ۹
۹۷ کیلوگرم: وحید شاه محمدی ۴- حسین رمضانیان، برنده ۸
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده ۸- سید احمد رسولی ۲کشتی آزاد گروه دو:
پتروشیمی بهشهر، برنده امتیاز مثبت ۲۰ – آرش زین بابل امتیاز مثبت ۱۹ (اسامی تیم بابل در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: گئورگی ادیشراشویلی، برنده ۷- علیرضا حاتمی صفر
۶۱ کیلوگرم: دانیال حجتی، برنده ۵- شایان حمزه ۳
۶۵ کیلوگرم: محمد یوسفی ۳- میثم حیدری، برنده ۱۰
۷۰ کیلوگرم: همت کریمی ۷- مهرشاد اکبری، برنده ۷
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی ۲- حامد رشیدی، برنده ۷
۷۹ کیلوگرم: حسن شاکری صفر- محمد زارعی، برنده ۱۰
۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۱۰- میلاد دوانقی صفر
۹۲ کیلوگرم: رضا یزدانی، برنده ۱۱- علی موجرلو صفر
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان ۲- حامد طالبی زرین کمر، برنده ۱۱
۱۲۵ کیلوگرم: جعفر شمس ناتری ۳- امیررضا امیری، برنده ۳

کشتی فرنگی گروه دو:
رعد پدافند البرز، برنده امتیاز مثبت ۲۳- شهرما شهرداری مشهد امتیاز مثبت ۲۰ (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: ایوب گراوند ۳- مصیب اکبری، برنده ۱۱
۶۰ کیلوگرم: کیانوش غضنفریان ۵- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم فرشاد عیسوند ۴- امید قادری، برنده ۶
۷۲ کیلوگرم: حسین اسدی، برنده ۸- مجید یعقوبی صفر
۷۷ کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده ۶- سیاوش دوستداریان ۴
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۱۱- مسعود رشیدیان ۳
۸۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده ۱- داود عابدین زاده، برنده ۱
۹۷ کیلوگرم: یوسف آل محمد، برنده ۹- هومن شیدا صفر
۱۳۰ کیلوگرم: مهدی کشاورز ۲- محسن بشینجی، برنده ۱۲

پاسخی بگذارید