تاریخ: ۱۱:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
نام نویسنده: sobhan

درفینال مسابقات پیشکسوتان قهرمانی کشور تیم فوتبال مازندران قهرمان شد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ فینال مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور عصر روز پنجشنبه ۱۶ مهر با دیدار تیم های مازندران و شیراز برگزار شد که در پایان این دیدار جذاب و تماشایی تیم مازندران موفق شد در حالی که با یک از حریف خود […]

5828درفینال مسابقات پیشکسوتان قهرمانی کشور تیم فوتبال مازندران قهرمان شد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ فینال مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور عصر روز پنجشنبه ۱۶ مهر با دیدار تیم های مازندران و شیراز برگزار شد که در پایان این دیدار جذاب و تماشایی تیم مازندران موفق شد در حالی که با یک از حریف خود عقب بود ، در نهایت با نتیجه ۲ بر ۱ از سد حریف شیرازی خود بگذرد و قهرمان این رقابت ها شود .

این دیدار که با حضور نایب رئیس هیات فوتبال استان و رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر و رئیس هیات فوتبال این شهرستان برگزار شد ، در پایان این  به تیم های برتر جوایز و جام هایی اهدا شد و جشن قهرمانی با شکوهی هم از سوی هیات فوتبال استان مازندران برای تیم قهرمان گرفته شد که در ادامه گزارش تصویری این بازی و جشن قهرمانی را مشاهده میکنید .

کلیپ خلاصه و حواشی این دیدار و همچنین جشن قهرمانی و مصاحبه با بازیکنان و مربیان تا ساعاتی دیگر بر روی خروجی سایت قرار خواهد گرفت .

 

 

پاسخی بگذارید