بازیکن جوان خونه به خونه
تاریخ: ۱۲:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
نام نویسنده: تحریریه
سینا قنبرپور:خيلي دير شروع كرده ايم اما آینده روشنی خواهیم داشت/امسال سال جوانان است

لیگ دسته یک فوتبال کشور این فصل برای مازندرانی ها با یک نماینده دنبال می شود و همین موضوع کمی جذابیت این لیگ را کم کرده است. خونه به خونه بابل که تنها نماینده استان مازندران در این فصل رقابت هاست، در ابتدای لیگ با حواشی زیادی رو به رو شده است. در هیاهوی حواشی این باشگاه و در حالی که این فصل بابلی ها چندان قدرتمند تیم شان را نبسته اند، یک نکته مثبت در این باشگاه به چشم می خورد و آن هم میدان دادن به بازیکنان جوان است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،لیگ دسته یک فوتبال کشور این فصل برای مازندرانی ها با یک نماینده دنبال می شود و همین موضوع کمی جذابیت این لیگ را کم کرده است. خونه به خونه بابل که تنها نماینده استان مازندران در این فصل رقابت هاست، در ابتدای لیگ با حواشی زیادی رو به رو شده است. در هیاهوی حواشی این باشگاه و در حالی که این فصل بابلی ها چندان قدرتمند تیم شان را نبسته اند، یک نکته مثبت در این باشگاه به چشم می خورد و آن هم میدان دادن به بازیکنان جوان است.

به همین بهانه با سینا قنبرپور هافبک خوش تکنیک و آینده دار که در سال ها گذشته در لیگ برتر امیدهای کشور در تیم امیدهای خونه به خونه از بهترین های این تیم بود به گفتگو پرداختیم که در ادامه ماحصل گفتگوی ما با این ستاره جوان مازندرانی را می خوانید :

*اعتقاد ویژه اکبر محمدی به جوانان

سینا قنبرپور در گفتگو با خبرنگار ما، در خصوص شرایط این فصل خونه به خونه اظهار داشت:تيم همچنان در نقل و انتقالات فعاليت دارد و تا به امروز بازيكنان خوبي به ما اضافه شده اند.

وی ادامه داد: تيم امسال خيلي جوانتر از تيم فصل قبل است و بيشتر بازيكنان پايه در تيم حضور داريم.

قنبرپور ضمن تشکر از سرمربی خونه به خونه، گفت :آقای اكبر محمدي به جوان ترها به اندازه كافي ميدان مي دهد و اعتقاد خاصی به بازیکنان جوان دارد که همین امر سبب شد بازیکنان جوان در این فصل بیشتر میدان ببینند.

* خيلي دير شروع كرده ايم

این بازیکن جوان مازندرانی افزود: كادر فني جوان اما با تجربه و با كيفيتي امسال بر روی نيمكت داريم که كار خودشان را بخوبی وارد هستند.

وی بیان داشت:ما خيلي دير شروع كرده ايم و اين تيم نياز به زمان دارد. مطمئن باشيد رفته به رفته بهتر و بهتر خواهیم شد و به مانند سال گذشته با اين بازيكنان جوان حتما حرفي برای گفتن خواهیم داشت.

* امسال سال جوانان است

قنبرپور با بیان این موضوع که شرايط امسال همانند سال گذشته نيست، اظهار داشت: با تمام مشغله های کاری، به هرحال آقای حسن زاده تلاششان را مي كنند تا تقريبا همه شرایط را فراهم كنند.

وی با اشاره به اینکه این فصل فرصت خوبی برای جوانان است، افزود: این فصل سال ما جوانتر هاست تا خودمان را نشان بدهيم. ما جوانترها بايد ميدان ببينيم و از هر بازي تجربه كسب كنيم.

*خونه به خونه امسال نياز به زمان دارد

این بازیکن آینده دار مازندرانی از اهدافش گفت و بیان داشت : هدفم در فوتبال خیلی بزرگتر از اين حرفاست که با توكل برخدا و تلاشم امسال بتوانم بدرخشم و به هدفم نزديكتر شوم.

قنبرپور با بیان اینکه باید به این تیم فرصت داد، گفت : به نظرم خونه به خونه امسال نياز به زمان دارد و ما بازي به بازي جلو ميرويم. من به شخصه به اين تيم و كادرش اعتقاد دارم. اما این تیم نياز به زمان دارد تا بهتر شكل بگيرد و همانند سال گذشته مدعي شود.

* این فصل از درخشش جوانترها تيم زياد خواهید شنید

سینا قنبرپور ضمن تمجید از بازیکنان امیدهای خونه به خونه اظهار داشت: تمامی بازيكنان تیم اميد جزو بهترين ها بودند و من هم با كمك آنها و كادر توانستم جواب اعتمادشان را بدهم.

وی افزود: امسال در تيم بزرگسالان از درخشش جوانتر هاي تيم زياد خواهید شنید.

*هدف هایم بزرگ است

این بازیکن جوان در خصوص تقابل امیدهای خونه به خونه و نساجی در هفته نخست لیگ برتر امیدها، اظهار کرد: امسال هم همانند سال هاي قبل تيم اميد خونه به خونه بازيكنان خوب و با كيفيتي دارد که همه آنها آينده دار هستند و ميتوانند جزو مدعي ها باشند. اولين بازي لیگ امیدها هم دربي مازندرانی است كه اميدوارم بازي خوبي باشد.

قنبرپور از آرزوهایش که پوشیدن پيراهن تيم ملي و حضور در لیگ های اروپایی است سخن گفت و افزود:فوتبال را اصلا نميشود پيش بيني كرد. ما راه طولاني داريم و بازي به بازي جلو ميريم و تمام سعي خودمان اين است كه جزو تيم هاي بالاي جدول باشيم.

این بازیکن آینده دار مازندرانی در پایان ضمن تشکر از خانواده اش، گفت: از پدرم تشكر می كنم كه خيلي برای بنده زحمت کشیده است. همچنین از ابوالفضل دلاوري كه نه تنها مربي بلكه به مانند يك پدر بالای سرم همه جا بوده و برایم زحمت كشيده است و از آقای امير اسماعيلي كه واقعا تلاش زيادي برایم كشيده اند و تشکر ویژه از باشگاه خونه به خونه مخصوصا آقای حسن زاده كه اين بستر را برای ما جوانان فراهم كرده اند كه بتوانیم پيشرفت كنيم.اميدوارم بتوانم جواب زحمات همه این عزیزان را بدهم.

 

پاسخی بگذارید