تاریخ: ۱۰:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
نام نویسنده: سیاوش زارع
زیاد بودن ملی‌پوش هم به سود استقلال است هم به ضرر این تیم

پیشکسوت آبی پوشان گفت: این که تعداد بازیکنان ملی پوش استقلال زیاد است هم به سود این تیم است و هم به ضرر آن. بستگی به این دارد که شفر چطور شرایط را مدیریت کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با اعلام اسامی تیم ملی کشورمان برای حضور در اولین اردوی آماده سازی به منظور شرکت در جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ در کشور امارات، تیم فوتبال استقلال تهران با داشتن شش بازیکن در این اردو دارای بیشترین نفر در لیست کارلوس کی‌روش است.

ایوب اصغرخانی در این خصوص اظهار داشت: این موضوع هم می‌تواند به سود استقلال باشد و هم به ضرر این تیم. دعوت از بازیکنان برای حضور در لیست تیم ملی می‌تواند برای مدعوین ایجاد انگیزه کند. از بازیکنی مثل آرمین سهرابیان که برای اولین بار به اردوی تیم ملی دعوت می‌شود تا دیگرانی که بارها این موضوع را تجربه کرده‌اند.

وی در ادامه بیان داشت: اما این موضوع می‌تواند باعث شود برخی از بازیکنان که انتظار دعوت به تیم ملی را داشتند و اینگونه نشد قدری سرخورده شوند و این موضوع روی روحیه آنها تاثیر داشته باشد. فکر می‌کنم این اتفاق شاید برای بازیکنانی مثل فرشید اسماعیلی و مرتضی تبریزی افتاده باشد چرا که احتمالا انتظار آنها این بود که در لیست اولیه تیم ملی حضور داشته باشند.

پیشکسوت آبی پوشان در ادامه بیان داشت: البته زیاد بودن تعداد ملی پوشان این مشکل را هم ایجاد می‌کند که تمرینات استقلال در این مقطع حساس که برای دیداری سخت و سرنوشت ساز با السد آماده می‌شود از رونق بیفتد و بحث هماهنگی که الان تبدیل به اصلی ترین مشکل آبی پوشان شده در این تعطیلات حل نشود.

مربی سابق تیم‌های پایه آبی پوشان تصریح کرد: شفر باید از همه تجربه‌اش در این مقطع حساس استفاده کند و تمرینات را طوری مدیریت کند که تیمش در اوج دوران آمادگی و هماهنگی به مصاف السد برود./مهر

پاسخی بگذارید