رئیس کمیته انضباطی اعلام کرد
تاریخ: ۱۳:۳۴ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
نام نویسنده: تحریریه
حسن زاده:در انتظار دریافت گزارش رسمی اتفاقات بازی خونه به خونه و شاهین شهرداری ماهشهر هستیم

رئیس کمیته انضباطی اعلام کرد این کمیته با توجه به اتفاقات روی داده در بازی تیم های خونه به خونه و شاهین شهرداری بوشهر خواهان ارائه گزارش رسمی عوامل برگزاری در سریعترین زمان ممکن است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دکتر اسماعیل حسن زاده در این خصوص گفت: طبیعتا با گذشت چند ساعت از برگزاری این بازی هنوز گزارش مقامات رسمی برگزاری مسابقه به دست ما نرسیده اما از طریق رسانه ها و برخی تصاویر در جریان اتفاقات تلخ ورزشگاه قرار گرفته ایم که باعث تاسف است. باید بگویم از کلیه هواداران فوتبال انتظار بیشتری می رود و برخی از این تماشاگران متاسفانه در این مسابقه به خصوص رفتار ناشایستی انجام داده اند که واقعا دور از انتظار بود. در نخستین گام انتظار داریم باشگاه خونه به خونه و کانون هوادارانشان نسبت به شناسایی متخلفین و برخورد با آنها اقدام کنند.
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال همچنین گفت: کمیته انضباطی بر اساس قانون با دریافت گزارش رسمی عوامل برگزاری مسابقه نسبت به تصمیم گیری همچنین استماع مواضع هر دو طرف و ایجاد فرصت مناسب جهت ارائه دفاعیه لازم اقدام می کند. اینکه برخی در مصاحبه های خودشان بعد از مسابقه و یا به فاصله چند ساعت علیه کمیته انضباطی موضع گیری کنند که چرا اقدامی انجام نداده واقعا غیر منصفانه و غیر منطقی است. کمیته انضباطی نمی تواند یک شبه معجزه کند و پیش از بررسی واقعه اقدام به صدور حکم نماید. طبیعتا این انتظار وجود ندارد که با وقوع هر اتفاقی مسئولان کمیته انضباطی در محل حاضر شوند و با گذشت چند ساعت اقدام به صدور رای کنند، بلکه لازم است تشریفات و مراحل قانونی لازم صورت بگیرد تا حکم صحیح و قانونی صادر شود.
حسن زاده همچنین اضافه کرد: بنده هفته گذشته در مکاتبه با سازمان لیگ تقاضا کردم تلاش شود تا حداکثر طی ۴۸ ساعت بعد از پایان بازی نسبت به ارائه گزارش لازم اقدام شود. بر همین اساس مجددا درخواست می کنم نسبت به ارائه این گزارش نیز تسریع صورت پذیرد تا کمیته انضباطی با بررسی مستندات و گزارش ها در این خصوص به وظیفه قانوی خودش عمل کند.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (1)

  1. عارف

    نمیدونم چطور پرونده ی بازی نساجی و راه آهن رو این همه طول دادین و چند ماه طول کشید و آخرشم از ترس معلون نبود چه حکمی صادر کردین ولی الان بخاطر دوتا فحش خیلی زود میخواین پرونده سازی کنین و رای رو صادر کنین! واقعا تاسف برای این فوتبال کثیف…