سرمربی مازندرانی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر
تاریخ: ۱۳:۱۷ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
فکری: آقایان به لیگ برتر صعود نکردند به من و خانواده‌ام چه ربطی دارد؟/کمیته انضباطی و اخلاق کجا هستند؟

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: آقایان با مربی خارجی و بازیکنانی که همه در لیگ برتر مشغول بازی هستند نتوانستند صعود کنند، آن‌وقت این اتفاقات به من و خانواده‌ام چه ربطی دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمود فکری در گفت‌وگویی، در خصوص اتفاقاتی که روز  گذشته در ورزشگاه سیمرغ رخ داده،که منجر به فحاشی به وی شده است، اظهار کرد: واقعاً برای این فوتبال و اتفاقاتی که در آن می‌افتد متأسف هستم، وقتی نیروی انتظامی در ورزشگاه حضور دارد و ناظر بازی همه چیز را می‌بیند، من چه باید بگویم؟  بازیکن تیم من اصلاً احساس امنیت نمی‌کند و شرایط به‌شکلی بود که بازیکنانم اصلاً تمرکز نداشتند، اگر یک تماشاگر که مطمئناً در  حالت غیرطبیعی بوده به داخل زمین می‌آمد و به بازیکن من چاقو می‌زد، چه کار باید می‌کردیم؟

وی افزود: کمیته اخلاق و یا انضباطی فدراسیون فقط منتظر است محمود فکری یک حرکتی انجام بدهد یا یک مصاحبه کند تا بلافاصله او را ۵ جلسه محروم کند، متأسفم هستم که هر مدیر بی‌سر و پایی در این فوتبال به خودش اجازه می‌دهد هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد.

فکری تأکید کرد: حتماً از قول من این را بنویسید دیروز برخی‌ها که معلوم نبود پدران‌شان چه کسانی هستند در استادیوم کارهایی کردند که نه در شخصیت فوتبال بود و نه در شخصیت مردم استان مازندران، چطور به خودشان اجازه می‌دهند که به ناموس ما توهین کنند و در آخر هم باید شاهد باشیم آقایان بیایند صورت ما را ببوسند و بگویند ما از شما عذرخواهی می‌کنیم، یک مدیر کوچک در این فوتبال همه چیز را به لجن کشیده است.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر ادامه داد: بازیکن من در زمین با لباس ورزشی و بدون ابزار دفاعی مشغول بازی کردن است اما به خانواده‌اش فحاشی می‌شود، چه کسی می‌تواند جلوی این اتفاق را بگیرد، مگر غیر از این است که نیروی انتظامی و ناظر بازی باید با این اتفاقات برخورد کند.

فکری در خصوص اینکه ظاهراً این اتفاقات به صحبت‌های وی علیه قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در برنامه فصل گذشته شبکه ورزش اتفاق افتاده است،‌ بیان کرد: مگر من در آن برنامه حرف بدی زده‌ام، من گفتم یک جادوگر پشت نیمکت مشغول خواندن حروف هندسی است،‌ مگر من گفتم جادوگر را بابلی‌ها آوره‌اند؟ حرف من این بود حضور یک جادوگر در ورزشگاه آن هم با لباس پلیس چه معنایی دارد؟ کجای این حرف بد است، چطور وقتی حسن‌زاده گفت این جادوگر را خود محمود فکری آورده به ما برنخورد ولی حالا به دوستان بر خورده است؟ من مازندرانی هستم ولی این رفتارهایی که شده و این افرادی که از بوشهر آمده‌اند و صحنه‌ها را دیدند آیا باعث نمی‌شود نگاه‌ها نسبت به مردم مازندران عوض شود؟ واقعاً متأسف هستم که یکسری آدم که رفتارشان انسانی نبود در ورزشگاه هر کاری خواستند کردند.

وی تأکید کرد: مسابقه دیروز، مسابقه جام‌ حذفی بوده ولی هفته هشتم دوباره باید در مسابقات لیگ به شهر بابل سفر کنیم و اینجا مهمان باشیم، اگر اینگونه قرار است میزبانی کنند ما اصلاً بازی نمی‌کنیم، کمیته اخلاق و کمیته انضباطی کجا هستند، تنها سؤال من این است.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: آقایان در فصل گذشته با مربی خارجی و با ۱۷ بازیکن که الان در لیگ برتر بازی می‌کنند، نتوانستند به لیگ برتر صعود کنند، این موضوع‌ها چه ربطی به من و خانواده‌ام دارد؟ من فقط امیدوارم آقایان در کمیته اخلاق و کمیته انضباطی با این اتفاقات برخورد کنند.

پاسخی بگذارید