احتمال سلب میزبانی از قائمشهری‌ها ؛
تاریخ: ۹:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
نام نویسنده: احمد قربانی
معضل جدی نساجی قبل از دیدار با استقلال تهران

باشگاه نساجی مازندران درگیر مشکلات جدیدی قبل از دیدار با استقلال تهران تهران شده و میزبانی آن‌ها از آبی پوشان در قائمشهر به خطر افتاده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی سازمان لیگ در نامه‌ای به هیات فوتبال استان مازندران و علی امیری مدیر عامل باشگاه نساجی، خواهان آن شد تا مشکلات ورزشگاه وطنی پیش از دیدار با استقلال، برطرف شود.

با وجود آنکه باشگاه نساجی و هوادارانش از زمان صعود به لیگ برتر همواره پیگیر حل مشکلات این ورزشگاه بوده‌اند، تا امروز به طور کامل این مشکلات رفع نشده است. نامه سازمان لیگ هشدار آمیز است و طبیعتا نشان می‌دهد تلاش‌های استان برای آماده سازی ورزشگاه وطنی، کافی نبوده است.  البته هیات فوتبال و مسئولان استان مازندران تلاش‌های بی‌وقفه‌ای برای آماده سازی ورزشگاه وطنی داشته‌اند اما به نظر می‌رسد یک عزم استانی دیگر برای حل مشکلات نیاز است.

 

متن نامه سازمان لیگ به شرح زیر است؛

ریاست محترم هیات فوتبال استان مازندران
مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی مازندران
با سلام
احتراما، همانگونه که مستحضرید طبق اعلام مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان استان مازندران مقرر شد عملیات ساخت و تکمیل ورزشگاه وطنی قائم‌شهر با هفته سوم لیگ برتر به اتمام برسد. ضمن تشکر از زحمات کلیه مسئولین در خصوص انجام بخش اعظم مشکلات موجود متاسفانه تا این تاریخ رختکن تیم ها و داوران و اتاق کنفرانس ساخته نشده است. لذا با توجه به اینکه تیم نساجی در مورخ ۳۱/۶/۹۷ میزبان تیم استقلال می باشد، خواهشمند است نسبت به اتمام ساخت و تجهیز ورزشگاه وطنی اقدام عاجل صورت پذیرد در غیر اینصورت برابر مقررات اقدام خواهد شد.
حیدر بهاروند، نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ

پاسخی بگذارید